Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsen önbizalmam?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen önbizalmam?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves fiú vagyok. Szerintem a tetemmel probléma nincsen, kondizok, úszok(persze hobbi szinten). Facebook-on is átlagba 50lájk /kép. De mégse merek ráírni egy csajra. Nem merek kimenni vele. Pedig már szűz se vagyok, volt is jó néhány barátnőm, de az utóbbi időben nem csajoztam annyira. Tanácsokat tudnátok nekem adni, önbizalom fejlesztésben esetleg, vagy a probléma okát megtalálni? Köszi:)
2012. ápr. 15. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Este van, este van: ki-ki nyúgalomba!

Feketén bólingat az eperfa lombja,

Zúg az éji bogár, nekimegy a falnak,

Nagyot koppan akkor, azután elhallgat.

Mintha lába kelne valamennyi rögnek,

Lomha földi békák szanaszét görögnek,

Csapong a denevér az ereszt sodorván,

Rikoltoz a bagoly csonka, régi tornyán.

2012. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1/1 ikszdéééééééé
2012. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
akarom mondani 22:10-es
2012. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen tetem? :O
2012. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 valaki a tömegből ***** válasza:
Serintem nincs itt semilyen probléma, h azt írod magadról hogy nincs semmi bajod a testedel ez már azt jelenti hogy tisztában vagy a képességeiddel. Volt barátnőd is szóval tényleg nem értem mi a baj. Nem hiszem hogy retardált lennél, szerintem csak annyi a gond hogy nem tudod elkezdeni a dolgokat. Egyszerűen csak annyit kell tenned hogy ráírsz valami csajra és dumáltok valamairől. Ez elég kezdésnek, a következő alkalomkor kitérhetsz arra is hogy bejössz-e neki vagy valami ilyesmi. Mindenki így csinálja nem dagy dolog.
2012. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
először is az ex-eket hagyd életben xD
2012. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tevetke ***** válasza:
"Szerintem a tetemmel probléma nincsen" basszus... ezen sírok már vagy 5 perce :D :D :D
2012. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó ok.. :DDD Megesik az ilyen íráshiba.. :DD főleg ha nagy betüvel ír az ember meg pont-tal :DDDDDDDD
2012. ápr. 15. 22:50
 9/11 anonim ***** válasza:
"Szerintem a tetemmel probléma nincsen" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :D:D:D
2012. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak 50lájk/kép?:DDDDDDDDDD
2012. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!