Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem látom jól jót?

Nem látom jól jót?

Figyelt kérdés

Nem tudom magamban meglátni a jó dolgokat, tulajdonságokat. Csinálok olyat amiről tudom, hogy jó, mégsem érzem, hogy az lenne. Megdícsérnek és nem tudom átérezni. Úgy érzem, nincsen semmi jó bennem, emiatt "üres" vagyok belülről (nagyon rossz érzés). Nem érzem magam egy kicsit sem értékesnek.


Ez lehet azért, mert nem ismerem magam? Valamit tudnátok ajánlani? (tanács,tapasztalat, könyv bármi).

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 31. 19:29
 1/1 shoona:D ***** válasza:
Szerintem fogj egy listát a tulajdonságokról,jókról és rosszakról is,és jelöld be azokat amelyek jellemzők rád.Így jobban megismered magad,és tudod hogy milyennek kéne lenni.Mondjuk ha nem jelölted be hogy önzetlen vagy ,akkor legközelebb tegyél egy gesztust valaki felé,ami önzetlen.Bármit mondjuk előre engedsz valakit a sorban,vagy ilyesmi.És akkor tudni fogod hogy ez jó,érezni fogod hogy jót tettél és rájössz hogy nem vagy üres.
2014. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!