Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Min változtassak hogy boldog...

Min változtassak hogy boldog életem legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok. Kicsit eltérek a vele egy idősektől de nagyon barátságos vagyok és sokak szerint jó társaság de egy ideje nincsenek barátaim mert a régi legjobb barátnőmmel megszűnt a kapcsolatom (nem akarom részletezni) Ő vele mentem el mindig ide-oda és sok mindenkivel jóban voltam akkor. Hiányzik a társasági élet. Nem akarok plázacica lenni és mindenemet kipakolni hogy felfigyeljenek rám de egyszerűen nem tudom mit kéne tennem hogy észrevegyenek. A velem egykorúaknak már mind van párjuk nagyrészt és én is erre vágyom, egy lelki társra...de nagyon rossz úton haladok. Kezdek depressziós lenni a magány miatt. Nem arról van szó hogy nem találkozok nap mint nap emberekkel csak a gondolataimat nem tudom kinek megosztani. Már vagdosom magam. Nem akarok mélyebbre süllyedni mert félek. Nem akarok megbolondulni. Mi a baj velem?

Még annyit hogy hogyan álljak ki magamért ha bántanak. Mert volt rá alkalom hogy egy régi barátnőm a mostani barátnőivel elkezdett szekálni, és megalázni ez miért van mikor én KEDVES vagyok és semmilyen negatív megnyilvánulásom nem volt felé. Ezért vagyok talán egyedül mert amikor adok esélyt az embereknek ők hátba szúrnak és ezt akarom elkerülni :(


Tehát arra lennék kíváncsi min változtassak?


15/L


2013. okt. 24. 17:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Hupsz, Rossz kategória, bocsi!
2013. okt. 24. 17:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmin ne változtass legyél önmagad.Az önvagdosás pedig semmire nem megoldás, csak egy átmeneti menekülési út a gondok elől.Azzal ne törődj hogy a veled egykorúaknak van párja , az ilyen fiatalkori kapcsolatok ált. 1-2évig élnek.Persze van kivétel.Te pedig idővel megtalálod a hozzád valót.A volt barátnődet meg a többi csajt sz*rd le és barátkozz olyanokkal akik szerint jó társaság vagy.Idővel lesznek olyan barátok akikkel a legmélyebb érzéseidet is megoszthatod :)
2013. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia!:) ne változtass semmin szerintem! Légy önmagad! Ha rossz a suli/ társaság, akkor változtass ezen. Új suli, stb. Ha csak beszélgetni szeretnél, esteleg találkozni, írhatsz nyugodtan. Szívesen ismerkedek, es ha tudok segítek. 14/L, BP
2013. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Ne változtass semmin. Nem tudom az otthoni helyzeted, a szüleiddel való kapcsolatod milyen. Így nehéz jó tanácsot adni. Én úgy nőttem fel, hogy mindig különböztem a többiektől általános iskolában, közép iskolában, és az egyetemen is. Rám is azt mondták kedves vagyok jó társaság és értek is az emberek nyelvén. Viszont sosem voltak igazi barátnőim (csak mert én is lány vagyok :)). Mindenkinek segítettem, mindenkit meghallgattam, de mikor nekem lett volna szükségem bárkire is sosem volt senki. Aztán a családomban is történtek olyan dolgok amik miatt végleg befordultam. Én sosem vagdostam magam viszont függő lettem (hogy milyen az jelen pillanatban lényegtelen). Akkoriban semmit nem csináltam a függőségemből állt az egész életem. Eközben volt egy párom aki az egészből semmit nem vett észre szóval a kapcsolatomba sem tudtam menekülni. Amikor is az egyik nap vagyis inkább jó sok nap alatt beleszerettem valakibe, de valami iszonyatosan. Állítása szerint ő is így volt vele. Elhagytam a régi páromat (bár már ekkor is túl voltunk egy szakításon). Amíg ez tartott én tényleg a föld felett jártam sosem voltam még annyira boldog. Addig a percig amíg azt nem mondta, hogy neki ez nem megy :). Az egész csupán 2 hónapig tartott. Akkor kerültem végleg padlóra. Nem volt senkim szó szerint. Hónapokig mászkáltam úgy hogy nem érdekelt élek e vagy feldobom a talpam. Aztán kaptam egy állásajánlatot elfogadtam és azóta talpra álltam. Újra összejöttünk a régi párommal. Nem vagyunk szerelmesek, nem vagyok boldog, de nem vagyok egyedül :). A munkámba menekülök. Rengetegen mondják egymástól függetlenül, hogy koravén vagyok. Szóval ez a történet még nem lett Happy End.

Azt tudom mondani ami az én felfogásomra is jellemző lásd meg a szép dolgokat. Örülj annak, hogy családban élhetsz. Hogy van hova hazamenned. Hogy reggel felkel a nap. Találj hobbyt ahol hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedhetsz. Viszont ha egyedül vagy se szomorkodj néha jobb egyedül mint szemétládákkal körülvéve. Tarts valamilyen háziállatot ha van rá lehetőséged. Vagy végezz önkéntes munkát ez hihetetlenül gyógyítja az ember lelkét. Ha nagyon utálod a sulit keressetek a szüleiddel egy másikat kár lenne X évet elcseszni akkor ott. Azt viszont ne felejtsd el csak gyenge emberek veszik el a saját életüket. Legyen benned mindig annyi tartás, hogy tudd ki vagy és mit akarsz elérni.

2013. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
23/L ez lemaradt :)
2013. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!