Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen kepeitek vannak...

Nektek milyen kepeitek vannak a telefonotokon?

Figyelt kérdés

Kikröl es miröl ?

Nekem a testvereimröl, a testverem baratnöjeröl, a baratnömröl, anyarol,aparol, autokrol es olyan varosi kepek amiket en fotoztam..


19F


2014. aug. 2. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hú hát mindenféle..

Több mint 2000 kép. Város, természet, kézilabda, emberek, kutyák, macskák, kacsák, jegyzetek, stb.

Természetesen én fotóztam őket.

2014. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2-3 tucat kép. Van fényképezőgépem, a vele készült több mint 10.000 kép DVD-ken van, illetve egy része (a nem túl régiek) még a HDD-n van, nem írtam ki őket.


Ami a telefonon van képek, nagy része behugyozott részegek, akik elpilledtek a városban valahol. Azt is lehet mondani, hogy gyűjtöm őket. :D A többi nyitva tartás mondjuk a fodrásznál, rendelési idő a dokinál, ilyesmik. A fényképezőgéppel készült képek: bográcsozások, sátorozások, nyaralások, rally, születésnapozások, karaoke, kutya, macska, természetfotók, karácsony, húsvét, esküvő, koncert, stb, stb.

2014. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak egy háttérkép, meg a névjegyzékben szereplők profilképei. Nem fér sok minden a telómra.


Majd ha beújítok, lehet hogy feltolom rá minden képemet, de nem vagyok nagy fotós, úgyhogy tuti nincs összesen egy gigányi anyagom.

2014. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kedvenc bandámról és énekesemről egy pár, a volt kutyánkról és tengerimalacomról, a mostani kutyánkról és a papagájainkról. Az öcsémről, a húgomról, a szüleimről, a barátaimról. Tájképek, meg hasonlók, amiket emlékként fotóztam. 16/L
2014. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
néhány háttérkép meg a volt barátomról 2 :D
2014. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátaimról, a sulis kirándulásokról, táborról, a példaképemről, néhány idézetes kép.
2014. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Firedoom ***** válasza:
egy db kep sem :) nem lenne hely zeneknek :D
2014. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi
2014. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátnőmről, a kistesójáról, osztálykirándulásról tájkép, és néhány idióta felvétel a koleszos haverokról.
2014. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magamról, barátokról, tárgyakról amiket kaptam vagy megtetszettek, virágokról, állataimról, tesómról és a párjáról.
2014. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!