Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha az exedtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha az exedtől kapnál egy általa készített videót, amiben ő maga beszél először, majd a közös képeitek lennének? Szerintetek rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottunk.Két évig voltunk együtt,első kapcsolat mindkettőnknek,nagyon szerettük egymást,és én még most is nagyon.Úgy érzem,hogy meglehetne próbálni még egyszer,mert rájöttem,hogy miket rontottam el és szerintem már tapasztaltabbak lettünk.Szakításra egy napra ő is azt mondta,hogy idővel talán ez megoldódik,mert szeret.

Én nem tudok már várni, kész kín így,hogy ülök tétlenül amíg el nem telik az az 'idő'amire ő gondolt.


Ezért arra gondoltam,hogy készítek egy videót neki,ami azzal indít,hogy én beszélek neki:

Kedves xy, készítettem neked egy videót.Remélem nem veszed rossz néven,de én nem tudtam csak így lezárni ezt az egészet,hogy ezeket ne mondjam el. Ha a videó tartalma nem is érdekel,esetleg felkavaró számodra, annyit kérek,hogy legalább a zenét hallgasd meg.Az elmond helyettem mindent,amit én nem tudok most szavakba foglalni.Két értelme is lehet ennek a videónak,s ez tőled függ:lehet egy végső lezárása a közös 2 évünknek,vagy valami teljesen újnak a kezdete,ezt már csak te döntöd el.

S ezután még egy kis szöveg,leírnám,hogy én még mindig szeretem,tanultam a hibáinkból stb.

S jönnének a képeink az általam választott zene alatt.

Ti mit szólnátok egy ilyenhez?(persze ha nem úgy szakítottatok,hogy megcsaltak vagy nagyon megbántottak)L


2014. máj. 25. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én sokkal jobban örülnék, ha egyértelműen elmondaná a saját szavaival az exem, hogy mit érez, és hogy tanult a hibáiból és szeretné, ha még egy esélyt adnánk a dolognak.
2014. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan tudod ezt kivitelezni.
2014. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

2. ezt mire érted?Mit jó és mit nem jó ilyenkor belefoglalni?

Amúgy nagyon érzékeny típus vagyok, ezeket a dolgokat élőben nem tudnám mind összefoglalni neki, s 100%hogy sírnék is.

2014. máj. 25. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!