Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy szókimondó, temperamentumo...

Egy szókimondó, temperamentumos nő hosszú távon tényleg ennyire kibírhatatlan?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem, csak ha nem tudsz bánni vele
2014. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hosszúhajú ***** válasza:
68%
egy csendes befelé forduló természet kevésbé jól tolerálhatja. Egy ugyanolyat meg irritálhat. Csak meg kell találnia zsáknak a foltját. Egy noszogatást, erőt, dominanciát hiányoló társnak pl tök jól jöhet.
2014. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egy házasság megy most rá, legalábbis ezt tudta felhozni fő indokként.


Nem vagyok ok nélkül reklamálós, mikor igazságtalannak érzem a helyzetet, nem hagyom magam. Illetve ha rossz napom van akkor előfordul, hogy nem bírom az értetlenséget és a nagyképűséget.

2014. aug. 2. 23:45
 4/18 hosszúhajú ***** válasza:
100%
sok házasság azért megy tönkre, mert mindkettő változik, csak épp nem egy irányba. Vagy te kezdesz egyre tökösebb lenni, vagy ő vágyik inkább csendesebb partnerre. Ő lenyugszik, te meg erősödsz. más igények képnek fel. - ez csak egy tipp!
2014. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, igazad lehet, mindketten változtunk az biztos.


Igazából azért gondolkodtam ma jobban el ezen, mert mostanában többen is vannak körülöttem, akiknél ez negatívan jön ki. Pedig komolyan csak őszinte próbálok lenni és ha kérdezik megmondom az igazat, nem szépítgetem a dolgokat. Nem sokan bírják ezt.

2014. aug. 3. 00:08
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szimpi az ilyen :D csak parasztságnak hívják és én is ebben szenvedem xD
2014. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:)


Szerintem csak akkor parasztság, ha úgy mondom, hogy nem kérdezték a véleményem. De ha beszélgetünk valamiről és nem durván, csak őszintén elmondom mit gondolok, akkor azért nem rám kéne haragudni.

Erre szokták mondani, hogy fáj az igazság.

Attól még igaz, hogy fáj - mert tudom, hogy fájhat.

2014. aug. 3. 00:18
 8/18 hosszúhajú ***** válasza:
igen, úgy látszik akkor te nem egy lenyugvó irányba haladsz, ahogy az idő múlik, vannak akikből az idő múlása csak előhozza a "még inkább " természetet. Nem baj, akkor ha nem viszed túlzásba!!!, akkor életrevaló vagy.
2014. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Jó ne szépítsd, vannak olyanok akik nem viselik el és bunkónak tartanak miatta. Ez már csak így megy :D
2014. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Változtam én is sokat, régebben jobban megmondtam.

Szerintem inkább csak a párkapcsolati problémák miatt viselem mostanában rosszabbul a „piszkálásokat” és az értetlenséget.


Pont ez a bajom, hogy úgy érzem bunkónak tartanak miatta, közben csak őszinte voltam.


Én mindig az őszinteséget várom, nem szeretem ha szépítgetik a dolgokat, mert azt félre lehet érteni. Ha fájó igazságot kapok, amivel nem értek egyet, akkor meg max megkérem fejtse ki és ha úgy látom igaza lehet, elgondolkodom, hogy kéne-e változtatni. Szerintem ez így lenne normális. Úgy látszik nem mindenkinek.

2014. aug. 3. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!