Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az a mai embereknek,...

Miért baj az a mai embereknek, ha éppen egy adott férfi sminkeli magát és hosszú haja van? Mi a baj ezzel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most például gondolok a Black Veil Brides- ra, csomóan szidták őket meg minden, mert hogy úgy néznek ki ahogy, de nem értem a gondjukat azoknak akiknek nem tetszik (és nem is ismeri őket...)

Remélem érthetően fogalmaztam :)



2014. júl. 17. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek művészek, gyakorlatilag úgy néznek ki, ahogy csak akarnak illetve ahogy előírta nekik a menedzserük.


Egy hétköznapi embertől egy kicsit más lenne ez a megjelenés.

2014. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy elfogadásról beszélnek de összemossák az egyetértéssel. Én elfogadok sok mindent, de egyet nem értek velük, azaz nem tevékenykedek érte, se ellene. Helyette a helyeset művelem, és ezzel mutatok példát.
2014. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az a Black Veil Brides, nekem erről a kérdésről a Twisted Sisters jut eszembe.


Nekem semmi bajom azzal, ha más férfi sminkeli magát, csak ne váljon általánosan elvárttá, mert nekem ehhez semmi kedvem nincsen. Pedig Németországban már a férfiak fele-harmada sminkeli magát, szóval nem túlzok, ha azt mondom, hogy lassan általánosan elvárttá fog válni. Az összes szélsőséges divatirányzattal ez amúgy a bajom, nem az, hogy mások csinálják, hanem vannak időszakok, amikor akkora divattá válik, hogy hülyének néznek, ha te nem. Valószínűleg anno a különböző öncsonkítási módok is így terjedtek el, mielőtt hagyománnyá váltak volna.

2014. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nö legyen nö férfi meg férfi.

Az ilyen szakállas növel sminkelös férfiakkal csak többen vagyunk.

Az ilyenek olyan mint egy kép.Fel kell akasztani

2014. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó, tulajdonképpen Hitler is így gondolkodott, ez egy kicsit undorító.

Szerintem minden embernek úgy kéne kinéznie, ahogy akar. Ha most Konchita-ra gondoltál (utolsó) akkor nyelj le keresztbe egy 100as szöget, kérlek. A nyerése fontos volt és megérdemelte.

2014. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon más, hogy valaki híresség, vagy nem, illetve, hogy hol jelenik meg. Gondolok arra, hogy biztos Michael Jackson sem viselt gyémánttal kirakott kesztyűt kertészkedéshez. (Tegyük fel, hogy kertészkedett.)

Én szeretem a 80-as évek rockzenekarait, akiket hajmetálnak szoktak csúfolni, onnan egyesek néha ki voltak festve. Szerintem ezzel semmi baj nincs, mert ez egy színpadi meglepetés, de otthon valószínűleg ők is melegítőben trappoltak. Sokszor a körmük is ki volt festve.

Szerintem a BVB, bár nem szeretem, nem néz ki rosszul. Ez egy megjelenés, színpadon, klipekben nem úgy néz ki valaki, mint a WC-n, mint ahogy színházba is másképp járunk, mint boltba. Viszont a suliba bemenni olyan ruhában, mintha te lennél a BVB énekese, az természetesen sok lenne.

2014. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megjelenés, nem meglepetés, bocs
2014. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!