Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelenthet ilyen esetben a...

Mit jelenthet ilyen esetben a túl erős szemkontaktus?

Figyelt kérdés
Két nőről van szó, akik csak köszönő viszonyban vannak. Egyikük minden találkozáskor bámulja a másikat. Valahogy nem tudom ezt hova tenni.
2014. aug. 3. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenység, irigység, simán csak nagyon szépnek látja, és olyan szeretne lenni, leszbi, bár ezt tartom leg kevésbé valószínűnek, kihívó, öltözet, vagy valami tényleg fura külsőség. Ezek miatt a szemkontaktus is erősebb, hiuába külsőségek.
2014. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Behódolsz neki és ez tetszik neki
2014. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elgondolkodtató, mert teljesen átlagos kinézetű (és öltözetű) vagyok és azt sem gondolnám, hogy leszbi lenne (családanya, ahogy én is). Akkor marad a többi lehetőség. Bár a behódoláson nem tudom mit értesz kedves válaszoló. :-)
2014. aug. 3. 15:20
 4/8 anonim válasza:
Emberek vagyunk tehát ha ez sűrűn előfordul akkor meg kellene kérdezni vagy csak egyszerűen közeledni hozzá, beszélgetésbe bonyolódni vele és esetleg kiderül ;) a kíváncsiság fárasztó hosszú ideig...
2014. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Valahogy nem tudom ezt hova tenni."

-Szemére kell hányni neki...


Azt a nevelést kapta, hogy társalgás közben fontos a szemkontaktus és aki nem néz a másik szemébe az már gyanús ember csúnya gondolatokkal.


(Megjegyzem számomra elképzelhetetlen, hogy megállás és pislogás nélkül meredten a másik szemébe bámuljak egész beszélgetés alatt.)

2014. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Társalgás nélkül "bámul". :-/
2014. aug. 3. 20:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Társalgás nélkül "bámul". :-/ Összvissz egyszer beszélgettünk pár évvel ezelőtt.
2014. aug. 3. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

-Elfojtott biszexuális hajlam.

-Netán irigykedik rád.

-Vagy benne lenne egy közös hancúrozásban.

-Vagy zajosak vagytok, idegesítitek, és nem tudja hogy mondja meg nektek.

-Enyhén fogyatékos.

-Van valami szem betegsége, ami miatt úgy állnak neki.


A mai világban már lehetetlen akár csak egy métert megtenni úgy, hogy valaki ne bámulna. Undorító!

2014. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!