Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erős, sugárzó szemkontaktus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős, sugárzó szemkontaktus?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt. Amikor beszélek vele, vagy beszél hozzám mélyen a szemembe néz. Szinte sugárzik, bele lehet zuhanni. Mégsem tudom mit rejt. Olyan ez, mint amikor az ember hall egy idegen szót. Hallja, de nem tudja a jelentését.


Egyébként magabiztosság és erő sugárzik a lányból. Szinte mindig, de ez az ami nagyon feltűnő. Hogy sosem néz félre.


Legutóbb amikor találkoztunk olyan gyorsan és sokat és lelkesen beszélt, hogy nem bírtam követni. Közben folyamatosan nézett, de nem tudtam eldönteni minek a jele, így nem nagyon mertem kezdeményezni.


2011. okt. 12. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Miről beszélt?Lehet,hogy meg akart győzni valamiről..
2011. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami konzolos játékról, meg utána a fene tudja. De amikor én beszéltem hozzá akkor is így nézett. Itta a szavaimat.
2011. okt. 12. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy akar tőled valamit.Lehet,csak ilyen a mentalitása.Figyeld meg,hogy másokkal hogyan viselkedik.Esetleg várj egy kicsit,hátha alakul valami,de legyél résen!
2011. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hibázni nem hiba, az a hiba ha meg sem próbálod:) Na de mióta ismered? mennyire vagytok jóba?
2011. nov. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!