Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nincs önbizalmam

Mit tegyek? Nincs önbizalmam

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki elég szép és csinos.Nem azt mondom hogy ő "misz" tökély mert 12 évesek vagyunk persze neki is vannak hibáji ahogy mindenkinek.ha ottvan mellettem vagy ha együtt vagyunk ugyérzem én semmi nem vagyok hozzá képest amugy sincs sok önbizalmam de igy még egy kicsi sincs .nem vagyok a diszno (ugyértem nem vagyok olyan kövér) mert 45 kilo vagyok és tényleg probálom még azt is leadni(mert futok) .szoval kèrlek értelmes választ adjatok és segitsetek !!

2014. aug. 5. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor keress másik barátnőt. A barátok FEL, és nem lefelé húznak.
2014. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ő nem tehet erről nem az ő hibája
2014. aug. 5. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha igazi barátnőd, akkor mond el neki, hogy nincs önbizalmad, és kérd, hogy adjon tanácsot.

Azért azt kihagynám a mondandómból, hogy mellette van kevesebb.

Lehet, tud segíteni, hiszen ismer Téged. Kérdezd meg, szerinte jó-e így a hajad, vagy esetleg tudna-e tanácsot adni, hogyan öltözködj, vagy viselkedj.

Lehet, csak pár tipp, és felszabadultabb leszel. Ha ezeket elmondod neki, jobban kell, hogy figyeljen rád, bevon a beszélgetésekbe, amiből úgy érzed esetleg, hogy kimaradsz.

Egy kedves mosoly a legcsúnyább lányokat is széppé varázsolja ám! :)

2014. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. aug. 5. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.

A következő linken olyan tippeket olvashatsz, amelyek segíthetnek neked abban, hogy növeld az önbizalmadat: [link]

Higgy önmagadban, te is egy egyéniség vagy, akárcsak a barátnőd! :)

2014. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ezzel az oldallal sokat segítettél:)
2014. aug. 5. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!