Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne megállítani a...

Hogyan lehetne megállítani a mai facebookolós, celebkedős divatot?

Figyelt kérdés

Valakit felháborít, valaki szerint elromlik a fiatalság, valakit pedig szimplán irritál. Szerintem mindenki tudja miről beszélek, hisz óránként jön egy ilyen kérdés, de csak pár egyetértő válaszoló ír. Szóval mit lehetne tenni, hogy a swagek, pávák, szelfiző facebookpi-csak eltünjenek?

Vagy ha tényleg nem érdeke ez senkinek, minek írnak ki erről kérdéseket?



2014. aug. 5. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden korszaknak megvolt a maga irritáló divatja. Most én is háborgok ezen, de ha visszagondolok arra, amikor én is ennyi idős voltam, nekünk is voltak hülyeségeink, mi is majmoltunk valami divatot. Előbb utóbb lejár ez a lemez is és bejön valami más, ami vagy jobb lesz, vagy még ettől is rosszabb.
2014. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd lecseng és jön a következő hülyeség.
2014. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tenni nem tudnak ellenük, ezért inkább kérdést írnak róla.

Egyébként meg mi számít neked páwának, egy olyan izmos valaki akinek felül pár mm-es zselézett haja van, és a mostani divat szerint öltözik?


Nekem egyébként nincs bajom azzal hogy kinek milyen a haja, sminkje, ha mellette normális.

22F

2014. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

'Szóval mit lehetne tenni, hogy a swagek, pávák, szelfiző facebookpi-csak eltünjenek? '


miert, mit lehetne tenni az ilyen vinnyogo h*lyek ellen, akik kizarolag masok kinezetevel, viselkedesevel, facebook-postjaival vannak elfoglalva?

2014. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Amíg nem érkeznek meg az első negatív kritikák, addig nyomják. szívem szerint én is beszólnék egy-két gyökér ismerősömnek, nem is tudom, miért nem teszem.
2014. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4# Egyszerű. Nem kell állandóan kihívóan viselkedni és nem fogok vinnyogni.

Mit lehetne tenni, hogy a divat ne idióta irányba mennyen?

2014. aug. 5. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Neked nem tetszik. A szuleidnek annak idejen az nem tetszett, ahogy te oltoztel. Az en szuleim az akkori punk meg new wave-es divaton rohogtek. A 60-as evekben Elvisen rohogtek az oregebbek, meg a Beatles 'gombafrizurajan'.


Mindig van aki hozong, aztan elunja, a divat is megvaltozik, lesz ujra min hozongeni. Get a life, ne masokkal foglalkozz.

2014. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg eretlenek.Mas felol megfelelesi vagyuk van.Elismerest szeretnenek.Plusz most ez a "divat".Regen a hippik voltak ilyenek vagy a technosok,rockerek,most ok.Nem hiszem,hogy 5-6 ev mulva is ilyenek lesznek.En a nagykepu,arrogans embereket nem szeretem,kinezettol fuggetlenul.Egyebkent nem ertem mi bajod veluk,foglalkozz magaddal,oket meg kakild le.
2014. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

pont ugyanúgy, mint a kereszténységet, világháborúkat, öltözködési, zenei kütyüimádati divatokat, és azokat, amik majd a jövőben fognak jönni.


a legtöbb ember nem érti a helyzetet mert még benne él, de valójában ez egy jó dolog. elválasztja az értelmiséget az emberiség 99%ától, ami úgyis reménytelen eset.

2014. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!