Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról? ( bocsi ha rossz kategória)

Figyelt kérdés

17 éves és kicsit elvont.

imád álmodozni, merengni a távolba, a szeretetet midennél többre tartja, meg a boldogságot és békét. nagyon érzelmes.

Néha mintha kicsit le lenne lassulva és nem a Földön járna..

Alkalmi marihuána fogyasztó és néha iszik/ dohányzik is.

az iskolájában is úgy ismerik mint aki nagyon szeretni való de furcsa.. van hogy elalszik az órákon, nem figyel hanem álmodozik. Elég szétszórt a tanulásban, de mégis jó tanuló. Nincs sok barátja, 2 ember áll hozzá nagyon közel, egy fiú és egy lány barátja.

Párkapcsolatot nem szeretne, mert képtelen elköteleződni, ugyanakkor nem is menne bele alkalmi kapcsolatba. Ez a két barátja olyan hogy velük van szexuális kapcsolatban is


2014. aug. 5. 19:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kb.semmi se...csináld azt,amit jónak látsz...
2014. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Én is ilyen voltam csak fiúba.Elvarázsolt voltam :D Kivéve, hogy nem dugtam meg a barátaimat, mert az már nem barátság.
2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
kicsit fura, és nem erre a világra való... Szóval a kedvemre való. De valószínűleg nem jönne velem össze.(25 vagyok...)
2014. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

3. vagyok megint. Az utolsó sort csak most vettem észre...

Ezt viszont elítélem, így egyszerűen ri bancnak tartanám és nem foglalkoznék vele.

2014. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Tipikis magát túl sokra tartó, alternatív, drogos libsi liba.


"Ez a két barátja olyan hogy velük van szexuális kapcsolatban is"


Ez pedig ilyen fiatalon nemes egyszerűséggel gusztustalan.

2014. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azaz. Aki sokra tartja magát, azt hiszi, hogy ő valami minőséget képvisel az emberek körében, hogy ő valaki. Osztálytársaim is ilyenek, undorodom az összestől. Ezeket az embereken én egyenesen megvetem. Semmi cél, csak él a világba. Tipikus példája a tini phincshák e fajtájára. Álmodozik... Realista lévén semmibe nézem az ilyen embereket. E/3-ban pedig kifejezetten idegesítő, ha így írnak róla. Remélem kielégítő választ adtam.
2014. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A előttem lévők jól összefoglalták, annyit még hozzátennék, hogy eléggé élettelen vagy, ha így folytatod, nem fogok sokra vinni.
2014. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Félreértések elkerülése végett ketten vagyunk 67 százalékkal.
2014. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Szóval ha valaki egy kicsit máshogy él mint "ahogy kéne" akkor az már gusztustalan undorító társadalomból kivetendő ember? Szép...
2014. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Túl sok a marihuána!
2014. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!