Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a pasimnak? /tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak? /tudom, rossz kategória, de itt talán többen írnak/

Figyelt kérdés

Szóval mivel ajándékozhatnám meg? Húsvétra és hónapfordulóra is egyben, valami kis apróságra gondoltam, például szívesen adnék neki egy kis plüss valamit, de annyiszor hallottam már, hogy a pasik utálják ezeket és csak kényszerből mosolyognak, hogy teljesen elbizonytalanodtam. Amúgy 22 éves. Szereti a rockot, szeret fotózgatni.. ötlete? Tényleg csak valami apróság, de azért nem egy tábla csoki.

(Olvasgattam már hasonló kérdéseket, de egyik sem segített ki :S)



2012. ápr. 1. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá és mióta jártok?

Ha belefér,akkor egy pólót vegyél,mert azt tudná használni :) v boxert!

2012. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
öltözz be playboy nyuszinak! vegyél fel egy köntöst selyemköntöst, és mond meg neki h itt az ajándékod csomagold ki! :)
2012. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy fotós könyvet.. Én pl szerettem mikor kaptam egy olyan könyvet amiből tanulhattam dolgokat! :) egy próbát megér.. :)
2012. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezek jók, de későbbre terveztem őket :S majdnem fél éve egyébként. és kb. 1000 forint alatt gondoltam :S
2012. ápr. 1. 11:23
 5/8 A kérdező kommentje:
fotós könyve van, de nagyon jó ötlet :)
2012. ápr. 1. 11:24
 6/8 A kérdező kommentje:
valami kis jelképes ajándékra gondoltam.. azért köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. ápr. 1. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
sok féle könyv van.. és általában több mint 1000 ft felettiek.. szóval akkor az sajnos kilőve.. :) milyen gépe van ? Vegyél ahhoz valami kis csecsebecsét.. :))
2012. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem csináltass meg szépen egy közös fotótokat, kereteztesd be. :) én névnapjára adtam ezt a kedvesemnek, és odavolt érte. :) a fotó kidolgoztatása 500 ft volt, a keret 900, de drágább fajtát vettem. szóval szerintem ki lehet hozni olcsóbban is. egyébként, ha van otthon nyomtatód, letölthetsz egy progit, amivel kiretusálod, és megcsinálod magad (én Photo Filtre Studiót használtam), és kinyomtatod fotópapírra.
2012. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!