Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk,162 cm-hez nagyon kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,162 cm-hez nagyon kevés a 44 kg egy lánynak? Ez már a rossz ránézni kategória?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha könnyű a csontozata?
2014. ápr. 5. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem , ha díno lenne , akkor az Ano-Rex csoportba sorolnák
2014. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A rossz ránézni minősítés lényege az, hogy ránézünk és utána bíráljuk el. Ha nem láttuk honnan tudjuk? Egyébként szerintem nem az.
2014. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dehogy is, már amúgy is mindenféle esetet láttam
2014. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés.
2014. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mutass képet :)
2014. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kevés!

Legalább 48-50 kg-nak kellene lenned.

2014. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

volt időm ezért kiszámoltam :)

BMI indexed 16,77


"Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékû, talán még elõnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az õ testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent! Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerõsei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie."

2014. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy oszlik el rajta az a súly. Én pl. 162 cm vagyok és 65 kg. Ez már kicsit sok. Mikor 55 körül voltam, az volt igazán jó, se nem kövér,se nem sovány.
2014. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én 164 vagyok, és 50-52 kg körül, de már így is túl soványnak nézek ki.
2014. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat, azokat is, amiket privátban kaptam, de képet nem küldök senkinek.

Mondték többen is, de nem tudok hízni, ilyen az alkatom, nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni, pedig én is jobban érezném magam, ha 2-3 kilóval többet mutatna a mérleg.

2014. ápr. 5. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!