Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szegénynek a vágyról vagy a...

A szegénynek a vágyról vagy a gazdagnak a kényelemről nehezebb lemondania?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját keresztje a legnehezebb. Minden ember nehezen viseli a lemondást, így szerintem nincs különbség. Mind a kettő ugyanazt a veszteséget érzi.
2014. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a gazdagnak,mivel,ha már eleve lemondott volna róla,akkor most nem lenne az:)
2014. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szegénynek a vágyáról mivel nagyon messze áll a megvalósítástól így kevesebb a motivációja az elszántsága a kevesebbel is beéri és hát valjuk be sok vágy alapja a pénz persze áljunk reálisan a témához mert hát elég tág a vágy téma és persze kivételek is vannak.
2014. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szegénynek néha muszáj lemondani még a vágyról is.

A gazdagnak lehetősége vagy lemondani a kényelemről.

Óriási a különbség.

2014. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen,de szerintem egy gazdag nehezebben mond le a kényelemről. Sok olyan gazdag van,aki még pár 100 Ft-on is variál,amin egy szegényebb nem annyira. Én ebből indulok ki. Meg abból,hogy most nézd meg itt volt a válság. Hány munkás járt rosszul és hány gazdag? Na szerinted, kinek kellett leadni bármiből is?
2014. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyagi hátteret tekintve, a szegénynek a vágy ha nem is az egyetlen, de legnagyobb hajtóereje, míg a gazdag a kényelemben nőtt fel, illetve ha nem is így volt ahhoz nagyon könnyű hozzászokni. Szerintem egyformán nehéz mind a kettőnek a lemondás.
2014. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a szegények szinte folyamatosan vágyakoznak valami után, ezálltal sokszor le is kell mondaniuk az adott dologról és már szinte hozzá vannak szokva, gazdagok meg megszoknak egy életszínvonalat nem igen modnanak le róla ha meg véletlen folytán mégis eltűnik a vagyon nagyon nehezen sokan belerokkanak vagy öngyilkosok lesznek...
2014. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!