Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek van keresztje?...

Mindenkinek van keresztje? Szegénynek és Gazdagnak is?

Figyelt kérdés
Azaz mindenkinek van, legalább egy, olyan gondja, baja,problémája,amit vagy amire régóta keresi vagy nem találja a megoldást és hogy ha az meg oldódna onnantól kezdve fel lélegezne és kiegyensúlyozott életet tudna élni?
2013. aug. 12. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Aha mindenkinek, a gazdagnak pl stressz mentesebb élet kéne, de míg él nem lesz része ebben, a szegényebb embernek ugyanúgy lehetnek gondjai

A betegség, szomorúság, fájdalom, csalódás, szerelmi bánat, mindenkit megtalálhat, ez nem vagyon függő

Tulajdonképpen ennek a két végletnek megvannak a maga ténykedéseik, a szegény embernek se egyszerűbb az élete

21/F

2013. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenkinek vannak gondjai, amiket ha megold jönnek újak. Ez sosem ér véget, dehát ez adja az élet értelmét, a feladatok, küldetések megoldása.
2013. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan mindenkinek van. Épp ezért nem szabadna ítélkezni valaki felett anélkül, hogy tudnád min ment már keresztül például. :)
2013. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak problémái.

Annyi a különbség, hogy a gazdagoknak nem kell az anyagiakkal foglalkozni, nekik olyan nincs, hogy nem tudnak új TV-t, vagy egyéb dolgot venni.


De nekik is ugyanúgy vannak bajaik, ilyen pl. a "csak a pénzemért szeretnek" eset.


Mindenkinek van problémája, de akárhogyan is szépítjük a dolgot, az egyértelmű, hogy egy gazdag könnyebben oldja meg ezeket.

2013. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most nem ezért vagy azért, de minek új tv, ha a régi nem romlik el? Gazdag családból származom, de csak akkor veszek valamiből újat, ha a régi elromlik és nem lehet megjavítani. És igen, nekem nem kell az anyagiakon gondolkozni, de meg kell birkóznom az emberek irigységével és rosszindulatával, pedig nem vágok fel. Aztán pedig, mivel nem átlagos az életem, nem is fogadnak el az átlagos emberek. Elfogadnak, de nem akarnak velem túlzottan barátkozni, mert nem az ő szintjük vagyok (ezt igy ki is mondta egy gyerekkori barátom, akiről azt hittem, hogy mindig barátok leszünk.).
2013. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!