Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek nincs olyan aggályotok,...

Nektek nincs olyan aggályotok, hogy a napok csak úgy telnek, az élet meg elmegy a fejünk felett?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az unalmas napokat, rossz érzéssel tölt el, hogy ez az élet, hogy csak úgy eltelnek a napok. De minek kéne történnie ehelyett? magam sem értem magam. mindenkinek úgy telik el az élete, hogy a napok csak eltelnek. De ez engem annyira aggaszt, olyan rossz érzés ebbe belegondolni. Nem tudom viszont, hogy mit lehetne ehelyett tenni, élni, hogy ne csak teljenek. nem tudom hogy mire vágyom, csak azt tudom, hogy nem jó, amikor csak igy telnek a napok. minden napra kéne valami izgalom, valami feltöltő jó dolog, amire jó visszaemlékezni. De más életében is igy van ez, hogy csak úgy eltelnek a napok. akkor most ez a normális? igy kell eltelni az életnek? ez az élet?

2014. aug. 7. 11:30
 1/7 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, én is nagyon sok izgalmas dolgot teszek, és ha tehetem csinálok valami érdekeset, vagy elmegyek valahova, nem egy nagy befásult életet élek. De amikor napok telnek el a semmivel (kb munkába járás és hazautazás, majd vacsora, majd alvás) az teljesen ki tud késziteni, hogy ennyi az egész. Holott igy a normális, mert mindenki ezt teszi, csak érdekel, hogy más is igy van ezzel? vagy beletörődtök, hogy ez az élet, hogy csak úgy telnek a napok, és néha csinálunk valami érdekeset, vagy elmegyünk valahova. Én nagyon nem szeretem amikor csak úgy telnek a napok, és nem történik semmi érdekes dolog velem. Fura, hogy egy csomó napnak igy kell eltelnie az életünkben. de gondolom mással is igy van ez.
2014. aug. 7. 11:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Van aki beletörődik hogy ennyi jutott neki de inkább a számlák legyenek rendezve, mint az hogy hétvégén megeszik egy sült halat valahol.


Én eljárok konditerembe már 3. éve, ezt megengedhetem magamnak munka mellett.

Mellette még egy jó motort szeretnék, de ezt lehet nem fogom elérni sose, hitel nélkül.

22F

2014. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül ezzel én is így vagyok ezzel...
2014. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ÉS ennek csak a fantaziank szab hatart hogy mire pörögjünk ra mit talajunk ki, vagy vannak valos korlatai is annak hogy mit tudunk megtenni az eletben? Ugy ertem penz, idő, energia.
2014. aug. 7. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a rossz, mikor így néha visszanézem a hetet, és rájövök mennyi időt pazarlok el feleslegesen, gép előtt ülve, punnyadva, és visszaszámolom hogy ez alatt merre mehettem volna, mit tanulhattam volna.


Ezért próbálok úgy élni, hogy minél több programom legyen amit szeretek, ha vmi megtetszik megcsinálom, próbálom nem halasztani.


De kicsit ilyesmi érzés volt excsajommal, hogy kb azt láttam, eltervezi az egész életünket, hogy majd a szülei mellett lakunk, és nem megyünk semerre, és ott öregedünk meg...én meg végiggondoltam hogy ettől többre vágyom.


Meg leginkább akkor érzem, hogy elmegy az élet mikor itthon vagyok. Anyám dolgozik egész nap, apám meg folyton csicskáztat mindennek mert "úgyis ráérsz", holott rohadtul lenne sajt dolgom. És kb legfontosabb neki az hogy a fa be legyen pakolva, meg a kert meg legyen kapálva...az le van szarva hogy a másik vizsgázik, vagy saját élete is van.


Nem is azt mondom, hogy mindennap kell csinálni valamit, de kell néha egy kis kikapcsolódás, új célok, új dolgok.

2014. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én életem is sivár..melozok tanulok alszok és ez megy egész héten..melo a mohelyen melo otthon tanulni meg lassan itt a suli ismét-gyerekkel tanulni..

jó lenne néha összetalálkozni pl.melo után a barátnőmmel akit már rég làttam.. a spontán dolgok legjobbak.

2014. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól még, mert mindenki ezt csinálja, nem feltétlenül lesz jó dolog. Én ezért is választottam olyan szakmát, ami kicsit érdekesebb és változatosabb, mert egyszerűen nem tudnék úgy élni, hogy minden nap ugyanazt kell csinálnom.


Egyébként jelenleg sajnos ez az élet, de már várom, hogy vége legyen és jöjjön a következő. Rossz lapokat kaptam.

2014. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!