Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook-on miért nincsenek...

Facebook-on miért nincsenek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, csendes, otthonülős. Elvileg az övéké lenne legjobban a facebook és más közösségi oldal. De facebook-on mindenki csak pörög, menő, raj.


Lehet, hogy lennének, csak nem merik felvállalni, mert akor kinevetnék őket. Inkább eggyé olvadnak bulizós emertársaikkal és nem magukat adják. Olyan klubok sincsenek, mint az első mondatomban szereplő.

Létrehoznék olyat, hogy oda gyűlnének az olyan emberek, nem lépne a be a fene sem.


Idegenek nem nagyon állnak szóba szintén idegennel, már pedig Magyarok lennénk elvileg.


Nem tetszik az arcom nekik? Mert kicsit Rézműves Rádjdmund kinézetem van. Itt is látszik, hogy mindenki a külsőre hajt.



2014. aug. 7. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vabbak ilyenek csak azok nem írják ki, hogy otthon ülnek
2014. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2014. aug. 7. 13:00
 3/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor viszket belül a szívem. Mintha meg kellene vakarni.
2014. aug. 7. 13:02
 4/17 A kérdező kommentje:

Olyan emberek vannak, hogy alig mennek haza, már ,mennek tovább. Még öt percig sincsenek otthon. Akkor hogy menjen át az ember hozzá ismerkedni, beszélgetni.


Igaz, már ott az okostelefon, facebook, chat. Csak, ha átmenne az ember, szemtől szemben látnák egymást az emberek, nem látatlanban vírtuálisan.

2014. aug. 7. 13:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Épp hogy hazajönnek motorral, már mennek tovább biciklivel. Akkor mikor beszélgessen velük az ember, ha sosincs otthon. Azt sem lehet tudni, épp merre járnak. Pedig nem is dolgoznak.
2014. aug. 7. 13:12
 6/17 anonim ***** válasza:

"...Rézműves Rádjdmund kinézetem van."

Ez mit takar?

Egyébként nem vagyok nagy bulizós meg menő gyerek sem. Csak egyszerű. Facebookon is általában 5-10 olyan ember van, akivel rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. A többit is ismerem, viszont ők csak bejelöltek, én meg nem voltam udvariatlan és visszajelöltem őket. Én nem játszom meg magamat, azt mutatom, aki vagyok. Akinek meg nem tetszik az ne foglalkozzon velem vagy menjen el a francba.

2014. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt, facebook...sosem a valóságot adja vissza. Mindenki inkább menő szeretne lenni, ami valahol érthető is. Csendes ember meg nem attól leszek hogy azt írom ki névnek facebookon, meg direkt nyominak állítom be magam.


És a facebook meg egéb közösségi oldalak, mint a nevük is mondja, egy közösségnek készülnek, a csendes, otthonülős emberek meg általában nem tagjai ezeknek.


Másrészt...Ez nem társkereső, ismerkedős oldal, minek írsz rá idegenekre, mit vársz tőlük? Plusz miért facebookon kell irkálni? Otta telefon, megbeszélsz egy találkozót, kész.

2014. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A csendes emberek fent vannak facebookon, de nem lépnek be ilyen csoportokba, mert visszahúzódóak. Logikus nem? Néha nagy ritkán valamit lájkolnak vagy kommentelnek (kb 3 hetente). Pl én is ilyen vagyok.
2014. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Firedoom ***** válasza:
En is csndes ember vagyok megis van facem ennyi
2014. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A Facebook csak kamu, valójában az egész közösségi oldal csak információk megszerzésére megy ki-erre nem gondolt senki?

Akinek van esze az alig oszt meg rajta valamit, vagy akinek mégtöbb van, az törli is magát róla vagy fel se regisztrál.

Én is letöröltem magam róla, hidd el sokkal nyiltabb ember és barátságosabb lettem mert alapból rá kellett szorulnom a közvetlen kommunikációra. Aztán most nyáron fogadásból visszaregistráltam, mert elveszetettem, de megtanultam okosan használni és igy még az előnyőmre is válhat.


Magyarok lennénk elvileg igen... sok "orrátfennhordó "magyar van sajnos..... :(

2014. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!