Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook-on miért nincsenek...

Facebook-on miért nincsenek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, csendes, otthonülős. Elvileg az övéké lenne legjobban a facebook és más közösségi oldal. De facebook-on mindenki csak pörög, menő, raj.


Lehet, hogy lennének, csak nem merik felvállalni, mert akor kinevetnék őket. Inkább eggyé olvadnak bulizós emertársaikkal és nem magukat adják. Olyan klubok sincsenek, mint az első mondatomban szereplő.

Létrehoznék olyat, hogy oda gyűlnének az olyan emberek, nem lépne a be a fene sem.


Idegenek nem nagyon állnak szóba szintén idegennel, már pedig Magyarok lennénk elvileg.


Nem tetszik az arcom nekik? Mert kicsit Rézműves Rádjdmund kinézetem van. Itt is látszik, hogy mindenki a külsőre hajt.



2014. aug. 7. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszahúzódó, csendes, otthonülős vagyok. Nem vagyok regisztrálva a facebookon. A facebook számomra sok mindent egyesít amit utálok.
2014. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ilyen ember nem hiszem hogy ott akar pózolni, ha meg megteszi, akkor az álarc miatt nem látod.


az ilyen klubok hamar kihalnának, mivel nincs alternatív élet magyarországon. több alternatív portál is volt évekkel ezelőtt, mind megszűnt vagy pang.


ma már a rokkeres oldalakon is csak csupa pózolós alkoholista sablonrokker van.

2014. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mégis visszahúzódó,csendes,otthon ülős vagyok és van facebookom..nyáron egésznap itthon vagyok. KIvéve amikor balatonra megyünk de akkor is a telefont nyomkodom nem vagyok egy vizes ember.
2014. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csendes és visszahúzódó vagyok, nincsenek barátaim. Facebook-om van, jelenleg 38 ismerősöm. Szőkőévente egyszer kiírok valamit, kéthavonta beszélgetek valakivel egyébként semmi egyéb. Én ugyan bele nem olvadok a bulizós emberekbe, pedig van nekem olyan ismerősöm is. Nem is alszik, csak buli, fodrász, buli, műkörmös, buli, munkahely, buli, buli...
2014. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hogy jutottunk el a végére oda, hogy mindenki rasszista? Ezt nem értem csak.


Egyébként én is ilyen vagyok, amit leírtál. Még normális profilképem sincs, két-három emberrel szoktam csak beszélgetni ott és néha hozzáfűzök valamihez egy véleményt, amit persze általában le is szarnak mások, így nem foglalkozom inkább vele.


Nem nekem való a facebook.

2014. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. aug. 7. 17:50
 17/17 anonim ***** válasza:

A fészbuk információt gyűjt. És? Tudják hol ebédeltem délután, tudják milyen oldalt néztem meg tegnap? Hát aztán. Nem arra használják, hogy lebombázzák a házadat, ha nem vagy otthon, hanem arra, hogy azokat a reklámokat rakják az arcodba amire vevő vagy. Aki hülye meg rákattint. Az már személyes probléma.


Visszatérve a kérdésre. Elég érdekes oldalakon meg emberek között mozogsz. Életembe nem jutna eszembe rákeresni a pörögjünk vagy csendes emberek-re és be se lépnék egyikbe se. Raj se vagyok és nem vetek meg senkit a kinézete alapján.


Nem nem az otthon ülőké a fészbuk, hanem mindenkié, alapjáraton pedig az egyetemi hálózatokra épült, ami fiatalok körében volt elterjedt - ebben sehol sem látom az otthon ülő csendességet.


Lehet normálisan is használni azt az oldalt, sok mindenben megkönnyíti a hétköznapokat. Az, hogy te nem így használod és azon kattogsz ki pörög meg ki nem az megint a te bajod. Magadat kergeted őrületbe.

2014. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!