Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megtenettek? Mit gondoltok...

Ti megtenettek? Mit gondoltok arrol aki igen?

Figyelt kérdés

Es hany olyan no lenne aki megtenne?

Munkahelyemen van egy fiatal lany 23 koruli es az ebedlobe pihentunk mikor egy ferfi munkatarssal viccelodtunk es a lenyeg hogy a lany 200,000 ft kp ert bele menne (persze mindenki viccnek gondolta), szoktunk viccelodni inkabb mondanam laza jo kapcsolatnak a legkort a munkahelyen.

A lenyeg hogy ez elgondolkodtatott engem es a ferfi munkatarsat. En ugy gondolom a lany nem bele mert amugy elfogadhato korulmenyek kozott el a szuleivel csupan messzirol jar be es egy kozelben levo alberlet kauciojara kellene neki a penz amire honapokig kellene gyujtenie de a lakast addigra mindenbizonnyal kiadjak. A szulok feleslegesnek tartjak a koltozest es ezert nem tamogatjak.

A ferfi munkatars szerint bele menne a lany akar a fele penzert is.

Csunya dolog de mondtam probalja meg ha "sikerul" megveszek a jegyeket neki meg a baratjanak a koncertre amre menni akar.

Maga a dolog nem kell megtortenjen csak a lannyal meg kell alapodnia hol mikor mennyiert...


2014. aug. 8. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Hogy mi van? Mit tenne meg? Mibe menne bele?

Te sem szellemi munkával foglalkozol a fogalmazási készséged alapján :-(

2014. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Francia anyanyelvu angol tolmacs vagyok ;)

Nem sok sutni valod lehet ha nem ertetted meg.

Szoval lefekudne vele penzert vagy nem.

2014. aug. 8. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Ja, hogy eredetileg francia vagy, és angolra fordítasz? Ahhoz képest még egész jól használod a magyart. Akkor megbocsátható, hogy külön írtad a sütnivalót. ;-)

Bár ékezeteket meg központozást mondjuk használhatnál - egy fordítónak igazán illene az ilyen dolgokra figyelnie. Arra meg, hogy a mondatokból ne maradjon ki az állítmány, különösen.

2014. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak ennyit tudok tenni hogy lepntozzlak ;-)
2014. aug. 8. 13:06
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Á, én biztosan nem tenném meg.

1. van barátom, így ez eleve kizáró ok.

2. ha vonzónak tartanám a másik pasit, nem lenne senkim, és úgy alakulnának a dolgok, lehet, hogy lefeküdnék vele, de akkor már az élvezetért, és nem a pénzért. Azért ennyi büszkeségem van :)


Én is volt, hogy már belekeveredtem ilyen viccelődésbe, szerintem a lány se gondolja komolyan. Jobb nem próbálkoznotok szerintem, mert nagyon kínos lehet, ha a lány megsértődik a felajánláson esetleg. Szerintem fölösleges elrontani ezzel a jó viszonyt.


Amúgy ha a munkatársadnak lenne egy ilyenre 200 000 Ft-ja, akkor igazán megveheti a koncertjegyet, és elhívhatja a lányt, ha tényleg tetszik neki ;)

2014. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lepontozlak egy z.

És nagyon szívesen helyreteszem máskor is a hibáidat ;-)

2014. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
200 000 ért? haha
2014. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

200 ezerért ha szimpatikus az uriember akkor én is megtenném :D

Minden nő k..rva csak más az ára.

2014. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Tanulgasd még kicsit a magyar nyelvet, bár az életemet merném rá tenni, hogy ez az anyanyelved, csak szégyelled saját butaságodat, itt a Gyakorin mindenki külföldi, meg telefonról ír, meg diszlexiás, meg csak sietett... mintha ezt bárki elhinné, na mindegy. A téma tartalma is ugyanolyan szinten primitív, mint a külalakja, az egész csak téged minősít.
2014. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán megtenném. A pénz nagy úr.
2014. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!