Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiábe hitetem el saját magamma...

Hiábe hitetem el saját magammal, hogy szép vagyok, ha nem így van, mások úgysem fognak annak látni, nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira igaz, hogy a szépség belülről fakad. Nekem is van olyan ismerősöm, aki első ránézésre egyáltalán nem volt szép, sőt. De aztán ahogy megismertem, annyira magával ragadó volt a személyisége, a magabiztossága, hogy teljesen megszépült, nem is értem, régen hogy tarthattam csúnyának. És a fiúk is odavannak érte, annyira pozitív a kisugárzása. Jó, persze nem ő lesz az a lány, akit az utcán leszólítanak, de aki megismeri, az mind odáig van érte.
2014. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha rendben vagy lelkileg, es elfogadod magadat, az latszodni fog a kisugarzasodon is, ezaltal vonzobb lehetsz.


En azt mondom, hogy a szepseg a külsö es a belsö aranyabol fakad. Lehet valakinek kellemes külseje, ha nem tud normalisan viselkedni, az nem jo. Viszont lehet valakinek kevesbe szep külseje, ha normalisan viselkedik, azt a bizonyos emberek ertekelni fogjak.


(Elnezest, hogy nem irtam ekezetet, csak külföldön vagyok, es nem magyar billenyüzetröl irtam, de remelem erhetöen fogalmaztam)

2014. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írták ha te elfogadod magad, és fizikailag szépnek véled, akkor az a kisugárzásodat befolyásolni fogja.
2014. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krill ***** válasza:

A szépség relatív. Emberenként változik hogy mit lát szépnek. Lehet hogy modellnek nem leszel alkalmas, de biztos hogy van olyan ember akinek az vagy és ahogy írták előttem, ha nem besavanyodva magadba fordulsz akkor mások szemében még szebbnek fogsz látszani.


Persze eddig ezek közhelyek, ami úgy sem győz meg. De ha nem hiszel nekünk nézz körül az utcán. Olyan párokat keress akik boldogok. Biztosan találsz olyanokat akik még a te szemedben is rondák, mégis boldogok.

A szép emberek sem biztos hogy boldogok. Lehet hogy több a lehetőségük, de ez nem azt jelenit hogy esélytelen vagy.

Ráadásul a szépség jó részt elhatározás kérdése. Nézz meg pár színészt/színésznőt sminkkel, és anélkül. Némelyikük kifejezetten ronda smink nélkül.


Szóval simán érezd jól magad a bőrödben, tojd le magasról azokat akik csúfolnak, mert miért adnál olyan véleményére akinek nem számít a véleménye?


Ja és egy jó hír. Nem tudom hány éves vagy, de más számít szépnek felnőve mint az általános iskolában. Cindy Crawford (az én gyerek koromban szupermodell volt és minden tinifiú álma) pl gyerekkorában kifejezetten ronda volt, és pont ugyan ilyen kérdésekkel szenvedett mint te...szerintem mondjuk aranyos volt kislánynak is.

2014. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CcAaSs ***** válasza:
Feltételezem, - a kérdésből - hogy hölgy a kérdező! A szép hölgyek hajlamosak "elidőzni" a szépségükön. A kevésbé szép hölgyeknek megvan az az előnyük, hogy az egyáltalán nem múlandó belső értékekre és időben tudnak gondot fordítani! Az ilyen "szépség" sokkal értékesebb - elsősorban - a tulajdonosa számára, mert azt maga érte el, nem úgy, mint a szépséget "gyártóktól" kapók esetében, akiknek - jóval - később kell szembesülni a külsőjük nem várt megváltozásával, amit inkább a szépségük mentésével, mesterséges visszaszerzésével, mint az „idősebb” korban nehezen pótolható belső értékek kifejlesztésével, megszerzésével próbálnak meg ellensúlyozni. A dal szerint, „szép az, aki reggel is szép”, és ez a mondás kivétel nélkül, minden belső szépséget birtokló, és azt kimutató hölgyre igaz.
2014. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez a "ha elhiszed hogy szép vagy akkor szép is leszel" hülyeség egy kamu.
2014. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát szerintem így inkább egy kellemes, (ahogy az első írta) magával ragadó, magabiztos személynek látszik.
2014. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!