Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a tulajdonság ami...

Mi az a tulajdonság ami alapján valós véleményt lehet alkotni egy emberről? (első körben)

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, azt ami hamar kiderül. pl valamilyen külső tulajdonság? Vagy mondjuk az adott ember megnyilvánulása, beszédstílusa?


Számotokra mi a fontos? Mi alapján alkottok véleményt?


2014. aug. 8. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen sok dolog lejön az ember személyiségét illetőleg a testbeszédéről, beszédstílusáról, öltözködéséről és kisugárzásáról. Ezek sokat elárulnak róla és a személyes hátteréről, ettől függetlenül én az első pillanatokban mindenki felé nyitott és érdeklődő vagyok, hisz tévedhetek is akár, másrészt pedig nekem nem csak az első benyomás a fontos. Igyekszek senkit sem elkönyvelni rögtön az első beszélgetéskor. A fontosabb dolgok később derülnek ki és csak a közös tapasztalatok után alkothatok róla véleményt. :) Általánosságban pedig szeretek pozitívan hozzáállni az emberekhez.
2014. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átengedi-e az utolsó pizzaszeletet.
2014. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A beszéde, ahogy kifejezi magát.
2014. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akivel először találkozok, mondjuk új kolléga jön a melóhelyre, akkor mindig figyelek.

A testbeszéd, mimika nagyon sokat elárul, a legtöbb emberen nagyon könnyű átlátni.

Ne arra figyelj mit mond, az a lényeg ahogy mondja. Bárki bármit mondhat, de mindig elárulja őt valami.

A hangszíne, a tekintete, ahogy mozog.


Mindenki hazudik és mindenki jobbnak mutatja magát, mint amilyen...

Első körben csinálj úgy, mintha bíznál benne, akkor látod, hogy ezzel igyekszik visszaélni vagy sem.

2014. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából a legtöbb ember kizárólag a külső alapján ítél, ez az egyszerűbb, és csodálkoznak ha pont az ellentéte amit gondoltak. Szerintem csak részben lehet külsőből megítélni valakit, ha meg akarod tudni milyen, biztos nem a külső fogja eldönteni, ahhoz legalább 1 hetet együtt kell élni vele hogy kiismerd. Szóval kizárólag külső alapján nem okos dolog ítélkezni és nem is valós.
2014. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!