Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » érdemes mindenkinek elmondani...

érdemes mindenkinek elmondani az igazságot ha másik fél akivel össze veszett az ember hazugságokat terjeszt róla?

Figyelt kérdés
MI a véleményetek e kapcsán ?
2014. aug. 9. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki megkérdezi tőled hogy mi az igazság, mondd el, tisztázd magad!

De ha senki sem kérdezi meg, és magadtól tukmálod rájuk, jogosan hihetik azt hogy bepánikoltál, mert kiderült rólad valami, és most megpróbálod kimagyarázni magad.

Annak a bunkónak aki kavargat, azért kérdezés nélkül olvass be egy jó nagyot!

2014. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Naná.A gikszer,hogy a hazudozók olyan ügyesek és olyan jól adják a mártírt,hogy sokan nekik hisznek.


Nekem a tinédzserkoromból még olyan sztorim is van,hogy azt uszította a hazug ellenem,akinek a cuccának a lopására rá akart venni én meg nem voltam benne.


Egyébként tudod miért tudják olyan jól adni a mártírt?Szerintem azért,mert nagyon félnek a lelepleződéstől?.

2014. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!