Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van ez? Mi az oka...

Miert van ez? Mi az oka ennek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Minden ugy kezdodtt, hogy egy fiu megmondta, hogy nincs eselyem nala. Ezert en magamat okoltam/hibaztattam. Ez addig fajult, hogy lelkileg osszetortem es amolyan erzelmi kitoreseim voltak vagy 4x is, es nyugtatott kellett bevegyek....azota ilyen nem fordult elo de meg mindig vannak ilyen hangulatingadozasaim. Sokszor van amikor szomorubb zenet hallgatok es eszembe jut a fiu akkor elmegy a kedvem, elkezd konnyezni a szemem es ugymond zsibbad a kezem...ilyenkor is nyugtato segit, bar ezt akkor hasznalom ha kezdem rosszul is erezni magam...

Egyik heten elmendtunk taborba es nem vittem magammal nyugtatott es nagyon feltem, hogy mi lessz ha jelentkezik ez a tunet, de szerencsere nem jelentkezett. De amint haza jottem megint kezdodtt minden elorol es nem tudom, hogy miert...


2014. aug. 9. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Megszokott körnezetben hajlamosak vagyunk visszatérni az adott hangulatunkhoz. Én is másképp érzem magam alapból az albérletben egyedül, és itthon a családnál, mégha ugyanazt is csinálom.
2014. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyira vicces, hogy amikor egy nő kap az élettől egy egészen apró pofonkát, akkor totál kiborul, viszont amikor egy férfit aláznak sárga földbe a drága hölgyek több alkalommal, tőle elvárják, hogy álljon fel magától segítség nélkül és legyen férfi...


Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak ilyen esetekben a környezetváltozás általában segít. Te hazajöttél ezért jött újra elő a probléma. Továbbá én azt javaslom keress fel egy pszichológust ugyanis az nem normális, hogy ilyen pitiáner dolog miatt nyugtatót kell szedned. Ennél csak nagyobb pofáraesések vannak az életben, persze ezt az átlag elkényeztetett hercegkisasszony nem látja.

2014. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!