Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni?

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy az ismerőseim nagy része utál. Sose keresnek. Az osztályban se vagyok népszerű, minden lány lepasszol. Mi lehet a baj velem? mit csinálok rosszul? És ettől a sok negatív dologtól iszonyatosan cinikus és szarkasztikus lettem :| Van más is így?

2014. aug. 10. 01:00
 1/2 anonim válasza:

Nyugi, ilyen vagyok én is, szóval ismerős az érzés.

Én nem azt mondanám, hogy változtass, mivel ez nem feltétlen a te hibád. Van úgy hogy az ember idióta társaságba kerül ahol nem értik meg illetve nem értékelik. Szerintem meg kellene próbálnod az érdeklődésednek meg felelő csoportot pl.: valami hobbit keresned a sulin kívül, ahol az osztálytársaiddal nem kell kapcsolatba lenned.Én is találtam egy ilyen társaságot, és itt nálam ugyan jóval idősebbek vannak, mégis el tudok velük hülyülni, jókat beszélgetni ami az osztálytársaimmal nem nagyon megy.

Nem tudom hogy általános iskolás vagy e még vagy középsulis,tehát azt se tudom hogy mennyi időt kell még velük eltöltened(nekem már hál isten nem sokat), de szerintem ha az embernek van egy ilyen biztos támasza akkor könnyebb azt a pár évet kibírni.

Remélem tudtam segíteni! :)

2014. aug. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudtál, köszönöm! :) Középiskolás vagyok és idén fogok érettségizni, szóval már nem sokat.
2014. aug. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!