Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érdeklem a nőket?...

Miért nem érdeklem a nőket? Lehet a beszédkészségemen kéne fejleszteni vagy változtatni?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű srác vagyok. Azt leszögezném,hogy nem csak az átlag felettieknek lehet barátnőjük,ezt mindenki tudja,de én még sem vagyok valami miatt a lányok körében eléggé vonzó. Nem tudom mi miatt lehet ez. Ha elmegyek pl. bulizni,akkor többet beszélgetnek más férfiakkal,akik mondjuk nem is néznek ki jobban nálam. Vagy ha van egy haveri kör,akkor ott is csak pár szót tudok ejteni velük.

Eléggé visszahúzódó vagyok az tény.



2014. júl. 11. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt a 21 cikket:

[link]

Lentről haladj felfelé!

2014. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. júl. 11. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy férfiból úgy kell kihúzni a szavakat, akkor a nők úgy fogják gondolni, hogy nem érdekled őket. A beszélgetést meg neked kellene kezdeményezni.
2014. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos információt.
2014. júl. 11. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Dolgozz a kisugárzásodon.:)
2014. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg szeretni. Ha sikerül, akkor nem lesz gondod a párkereséssel, ami NEM a technikán múlik.

Fromm: A szeretet művészete

Buscaglia: A szeretet

Lauster: A szerelemről, a szeretetről

2014. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat,aztán még utoljára megpróbálkozok finomítani magamon. Ha nem jön össze,akkor azt hiszem inkább maradok a remete életnél.
2014. júl. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!