Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeken a tulajdonságokon...

Zsebvirág kérdése:

Ezeken a tulajdonságokon hogyan tudok változtatni?

Figyelt kérdés
A múltkor munka miatt oda mentem 4 emberhez, hogy írják le az 1. benyomást rólam és mindenki azt írta, hogy félénk, bátortalan vagyok, de kedves, jó lelkű. Ezt már mások is mondták régebben. Hogyan tudnám ezt megváltoztatni? Így nem lehet barátokat találni :(

2014. jún. 21. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Bátor, rámenős, de undok, gőgös, szemét, gonosz ember akarsz lenni?

Igaz, nekik áll a világ. De barátjuk nekik sincs, csak érdekbarátaik.

2014. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De Ők megtudnak élni. Sajnos a természet törvényei is elvárják azt, hogy szemét, önző alak legyél :/
2014. jún. 21. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el konzultációra egy szakemberhez.Biztosan önbizalomhiányod van,amin lehet segiteni.
2014. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kapitalizmus és az etatizmus törvényei elvárják a versenyt, egymás legyőzését. De ezek a törvények nem természeti törvények, hanem emberiek. Ha pedig emberiek, neked nem kell ilyennek lenned. Te döntesz, hogy melyik oldalra állsz.
2014. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez igen is természet törvénye. Az erősebb túl él, a gyengébb meg hal. Az embereknél az az erősebb aki bunkó taj paraszt, a gyengébb meg aki lelkiismeretes, puhány.
2014. jún. 21. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem félénk, még nem feltétlenül egy bunkó gazember.


Én sem vagyok egy kifejezetten bátor típus, de nekem pl. sokat segít, mikor úgy megyek emberek közé, hogy ismerkedni próbálok. Ha mosolyogsz és magabiztosan (de kedvesen!) szólalsz meg, a legtöbb ember azt feltételezi rólad, hogy közvetlen vagy és barátságos.

Én általában olyan emberekkel próbálok így barátkozni, akikkel van/lesz közös témánk, de még ha ez nem is jön össze, csak az a lényeg, hogy ne félj az emberektől. Lehet, hogy harapnak, de ha kedves vagy, és figyelsz arra amit mondanak, és nem erőlteted rájuk a társaságod mindenáron, akkor általában visszahúzzák az agyaraikat. És persze a nézeteiket is tiszteletben kell tartani, de ez talán nem lesz újdonság :D


Ha bátrabb akarsz lenni, legjobb gyakorlat ha keresel új embereket, és találkozol velük. És beszélgess minél többet!

2014. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!