Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta nyár van, ti is csak...

Mióta nyár van, ti is csak muszájból, ímmel-ámmal esztek?

Figyelt kérdés

Mióta ez a nagyon meleg van, néha egy kis esővel, ha tehetném egész nap nem ennék. Este szoktam valamit enni, mondjuk 1 pirítóst, mert "muszáj". Mióta szabin vagyok, még rosszabb, munkahelyen legalább etettek a kollégák:)) Egyébként elvagyok kávén és vízen.


Ti esztek rendesen?


26L


2014. aug. 10. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez neked akkor is így volt, amikor tanultál és nyári szünet volt? Mert én meg unalmamban nyúlok a kajához. Amikor iskola van mindig leadom a nyáron felszedett max. 1-2 kg-ot.

17L

2014. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem őszintén szólva, milyen nyarak voltak 6 éve, mert Bsc után már dolgoztam nyaranta is. Na meg, mivel 19 éves korom óta lakótárssal lakom, így csak annyi kaja van itthon, amennyit veszünk, nem tudok odanyúlni érte bármikor.:)
2014. aug. 10. 09:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Én eszek rendesen,sokat is este pl2xer.vacsizok:-)
2014. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én se eszek rendesen mióta Itthon vagyok. Valószínűleg a meleg miatt, de nem tudom :) én néha eszek egy kevés dinnyét, meg vizet iszom, és ennyi

16/L

2014. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eszek ,persze .Ha csak kávén élnék ,ki is készülne a gyomrom .
2014. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

- egész életemben muszájból ettem, hogy ne halljak éhen:P

- a "csak kávét" kerülni kéne, mert magában nem egészséges

- nyilván mivel meleg van a szervezeted nem fűt annyit 37 fokra így drasztikusan csökken az energiaigény, ez így normális

2014. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
amúgy se vagyok egy zabagép, de most úgy lefogytam, hogy oldalra fordulva nem látszom:D kicsit erőltetni fogom már, most kimegyek és addig megyek a városban, míg nem találok olyan ételt, amit megkívánok:D
2014. aug. 10. 09:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Egészségedre ... csak találsz valamit ! Én pl imádom a kínai ;thai kajákat .ezeket bármikor tudnám enni :D
2014. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én is szeretem a kínait, görögöt, törököt, pizzát, házi kosztot is, de...ebben a melegben nem bírom rávenni magam, hogy megvegyem őket.:)


lehet, csinálok egy pudingot.

2014. aug. 10. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Ááá dehogy, én szinte mindig burkolok valamit, már érzem a közelgő 3 db húsospalacsinta illatát ebédre.
2014. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!