Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mezítláb szandált papucsot...

Ha mezítláb szandált papucsot veszek, úgy érzem, mintha meztelen lennék. Más is van így?

Figyelt kérdés

Hiába van nyár és meleg, nem bírok mezítláb utcán mutatkozni, marad nekem a zárt cipő. Mással is van ez?

Le lehet ezt küzdeni?



2014. jún. 21. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Utcára cipő való, a papucs otthonra meg a strandra. A szandál meg olyan képződmény, amit soha fel nem vennék.
2014. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én nem érzem így, szeretem, hogy szellőzik a lábam. Nekem inkább azzal van bajom, hogy a nyári papucsok feltörik a lábam, hosszasan nem lehet benne sétálgatni.
2014. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése szerintem. A papucs szerintem nem praktikus az utcán, a szandál viszont igen, és kényelmesebb is, mint egy cipő.
2014. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is így vagyok gyerekkorom óta, ezért utcára zárt cipőt hordok csak. Engemm az is zavar, hogy szandálban/papucsban utcán koszos lesz a láb, úgyhogy papucsot csak strandon, meg itthon hordok.
2014. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szvsz. egyéni ízlés, mondhatnám érzékenység kérdése. Én pl. azt nem bírom elviselni ha fülled a lábam ezért nyáron inkább megyek mezítláb az utcára mint zárt cipőben.

Hogy le lehet-e küzdeni, igen, de minden attól függ hogy te hogyan érzed jól magad és valójában mit szeretnél.

2014. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Le lehet küzdeni, kérdés, hogy kell-e, érdemes-e?


Több lehetőség is van:


Lehet, hogy Te egyszerűen így érzed jól magad, ahogy most vagy. Akkor nincs mi ellen küzdeni, minden OK.


Lehet, hogy valójában mezítláb (papucsban, szandálban stb.) szeretnél lenni egy olyan környezetben, ahol ez teljesen veszélytelen, elfogadott és kényelmes. Akkor azért lehet küzdeni, hogy ilyen helyre kerülj és ott lehess úgy, ahogy igazán szeretnél.


Lehet, hogy a mostani környezetedben is felvállalnád ezt, ha nem lenne valamilyen félelmed, gátlásod, ami meggátolja, hogy jól érezd magad szandálban, papucsban, vagy akár mezítláb. Ez esetben érdemes megkeresni (önismerettel) a problémát, és megoldani. (Nem feltétlenül leküzdeni, mert az nem mindig hatásos hosszú távon, inkább leásni a gyökeréig és megoldani az elakadást.)

2014. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Arnold901005 ***** válasza:
50%
Én is így érzem. :D Egyszer megpróbáltam ezt leküzdeni, de alig vártam, hogy hazaérjek, nagyon zavart, hogy mindenki látja a lábam, pedig teljesen átlagos, de mégis valahogy zavart, hogy nem fedte semmi
2014. jún. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!