Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek, hogy kinéznek a suliból!?

Félek, hogy kinéznek a suliból!?

Figyelt kérdés

Most kezdem a fősulit, ott szinte mindenki pénzes, én pedig nem vagyok az, nem származom olyan családból. Félek attól, hogy ha ezt megtudják, akkor kiközösítenek :/ Tudom, hogy emiatt eléggé visszahúzódó is leszek, amint belépek oda. A bgf-ről lenne szó.

19L



2014. aug. 11. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha sikerült tulelned az altalanost es a közepsulit, akkor nyilvan a fösulit is sikerülni fog.
2014. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van,össze tudsz barátkozni pár pénzes gyerekkel. Sok sikert!:)
2014. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

És mégis honnan veszed, hogy ott mindenki pénzes???


Speciel az egyik barátnőm pont BGF-et végzett, és szegényeknek nagyon rosszul állt akkor épp a szénájuk. Senki nem nézte ki.

2014. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mindenki gazdag, nehogy már ezzel a frusztrációval kezdd a tanulást.
2014. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Én tuti kiközösítenélek a társaságomból, de nem a pénz miatt, hanem azért, mert nem állok le olyanokkal, akik attól paráznak, hogy ki lesznek közösítve. Ott kezdődik az egyéniség, hogy le van szarva, ki mit gondol rólad, te ilyen és ilyen vagy, és nem is akarsz mindenkinél jó lenni! Volt már veled olyan, hogy örültél annak, hogy valakinek te nem felelsz meg?! Mert ott KEZDŐDIK egy egyéniség.
2014. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

milyen szakra mész? kolis leszel?

én is a bgf-re megyek, én sem vagyok pénzes, de egyáltalán nem érdekel. én már 22 éves vagyok, elvégeztem már máshol egy szakot, és egyáltalán senki nem foglalkozott azzal hogy milyen családból származom.

2014. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok anyagilag eleresztve, de nem néztek ki egyáltalán, szinte kivétel nélkül mindenki akivel közelebbi kapcsolatba kerültem jóval pénzesebb mint mi vagyunk, és valakiknek ezt a tudtára adtam is, hogy nem igazán vagyunk anyagilag jó helyzetbe és szolidaritást mutattak irántam.

Nem lesz semmi baj :)


Melyik szakra mész?

2014. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
BGF-re járok. Hidd el, hogy nem mindenki pénzes itt sem. Igen vannak pénzesebbek, legtöbbjükön látszik is rögtön, de attól, hogy valaki pénzes még nem feltétlen bunkó meg nem nézi le a másikat.. legalábbis a normálisabb fajtája, aki meg olyan, azzal nem kell foglalkozni. Viszont állítom, hogy az emberek többségének teljesen átlagos anyagi háttere van, és biztos akadnak olyanok is, akik szegényebb családból származnak. De mint mondtam, ha valaki e szerint választ barátot, azzal nem is kell foglalkozni. Kiközösítésre meg kb. esélyed sincs, mivel több százan lesztek az évfolyamon, itt már nincsenek kiközösítések, legalábbis én nem tapasztalom. :) Elég csak nyitottnak és barátságosnak lenned és találni fogsz könnyen barátokat. :)
2014. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
énis BGF-es leszek :) nyugodtan írhatsz nekem:) amúgy meg szerintem nem lesz mindenki pénzes,nyugi:)))
2014. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de azt ugye tudjátok, hogy a BGF név csak Budapesten 3 intézményt takar? :D A kar nevét is írjátok le, hova mentek, hova jártok jelenleg
2014. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!