Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanár a suliból...

Orsay Csilla kérdése:

Az egyik tanár a suliból (szerintem) nem is szeret de nem is útál! Szerintetek mit tegyek hogy megszeressen (és az eggyik kedvence legyek) (nőről van szó)?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 16:51
 1/10 anonim válasza:
100%
Próbálj meg kedves lenni,jelentkezni ha tudod a választ és a jó jegyekkel is lehet.Nekem bejött ez a technika
2014. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én szerintem mindig kedves vagyok vele és mindig kérek pluszba szorgalmi feladatott amit mindig rendesen meg is csináltam! Rendesen hordom a felszerelésemet!
2014. márc. 5. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne fontos hogy megszeressen?

Szerintem ne a tanárral próbáld megszerettetni magad, hanem a tantárgyat szeresd meg amit tanít.

Ha tanár lennék, biztos zavarna eléggé ha így "nyaliznának" a diákok.

2014. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem ez volt a kérdésem! Létszi csak arra válaszoljatok amit kérdezek!! Köszi
2014. márc. 5. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne akarj már mindenkinek benyalni. Én se a kérdésre válaszoltam. Jöhet a lepontozás.
2014. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarok senkinek benyalni! Akkor elmondom a teljes igazságot: A tanár az olyan hogy a gyerekeket fikázza meg azoknak a szüleit pl.: az én szüleimre azt mondta hogy h*lyék mert hogy csak 8 általánosuk van(mikor ez nem igaz) és senki se szereti a suliból (gyerekek szülők vegyesen) mert ilyeneket csinál és mindig kiválaszt egy két gyereket aki akármit csinál megszór egyesekkel és beírásokkal ja és az igazgatónőt is ellenünk uszítja! Mi akármit mondunk az igazgató nőnek nem hisz nekünk mert a tanár benyalta magát nála és akár mit mond a tanár mindig elhiszi az igazgatónő! Már nem egyszer bejött az óránk ra hogy milyen a magatartásunk stb. és elkezdett kiabálni mindenféléről és egy dolgozatot is íratott velünk és azt se tudtuk hogy "ki fia borja" mert a tanár nem mondott el nekünk semmit! Egész órán kiabál velünk a tanár! Ezért akarok neki"jó lenni" hogy ne mondjon hazugságokat az igazgatónőnek és hogy ne adjon egyeseket(igaz még nem szemelt ki engem de kitudja hogy mikor fog)! Gondoltam ha megfelelek nála akkor én leszek a "szíve csücske" és nem lesznek nekem ilyen gondjaim sőt még az igazgatónőnél is jókat mond rólam! Igaz hogy csúnyákat mondott a szüleimről meg rólam is de én nem vagyok olyan hogy ezekért felhúzzam magamat vagy megsértődjek!! Én nyugodt fejjel szoktam gondolkodni és ha vissza válaszoltam volna neki akkor meg vitt volna az igazgatóhoz és megszórt volna egyessel meg beírással! Ha anyumék meg bementek volna akkor meg szintén rám szált volna de még ennél is durvábban! Mert az egyik osztálytársamat már rég kiszemelte bement az osztálytársam anyukája és meg is bukott a lány félévkor! Most már értitek hogy miért akarok nála "be vágódni" ?
2014. márc. 5. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mintha csak magamat hallanám :D Mit tanít az a tanár? Nekünk is van 1 aki szemétkedik egy barátnőmmel és én visszaszóltam neki, de megfenyegetett. Ha jó akarsz lenni: Mindig akarj felelni, tanuld meg rendesen tökéletesen az anyagot, keress plusszban dolgokat, amiket bevihetsz az órájára. Nekem ez volt a helyzet, és már imád szinte. Nekünk is voltak olyan problémák, csak ott mi mentünk panaszkodni rá, meg kitaláltunk is dolgokat, hogy eszik az órán, és majdnem kirúgták :D nekem elhihetek, hogy ezekkel a módszerekkel hamar kedvence lehetsz. (Tapasztalatból beszélek) 14/L
2014. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Éneket tanít!
2014. márc. 8. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a tanár. Lehet, hogy az állandóan jelentkezős (stb.) dolog bejön nála, de van akinek az jön be, ha mindig minden feladatot megcsinálsz, tanulsz, a dogáid ötösek, ha feleltet mindig 5-öst kapsz, DE nem jelentkezel magadtól sem felelni, sem ha kérdez valamit, hanem csak szépen ülsz csöndben a helyeden. Ha felszólít akkor persze tudod a választ. Mindig mosolyogj rá órán, ha éppen rád néz, mosolyogj rá, és ha a folyosón találkoztok akkor is mosolyogva köszönj neki.
2014. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na bevált amit tanácsoltam. Egyébként,a ki nekünk tanította a zenét, az nagyon kedves. Ő a legjobb. A többi fel se mérhető vele. Ha jól tudsz énekelni az is beválhat :D
2014. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!