Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg fogok valaha változni?

Meg fogok valaha változni?

Figyelt kérdés

Elég érdekesek a társas kapcsolataim. Zárkózott is vagyok, meg nem is attól függ.

Nem okoz nehezemre új közösségbe menni, ismerkedni-ezek csak a felszínes ismertségekre vonatkozik nem az igazi barátaimra- de pl a párkapcsolatoknál nem így van.


Egész közel engedni valakit magamhoz, leginkább párkapcsolatokban az olyan számomra mint egy kínzás. A legbelsőbb titkaimat 2 barátomnak tudom csak elmondani, de őket már több mint 10 éve ismerem.


A párkapcsolataim nagy része is emiatt ment gallyra, hogy nem tudok megnyílni, az érzéseimről beszélni ez sokakat zavar(volt aki erőltette is ezt a folyamatot nem adott időt, én meg még jobban bezárkóztam). Amúgy ezek csak pár hetes kapcsolatok pont emiatt.


Tudom hogy honnan ered a probléma gyökere(általánosban többször visszaéltek a bizalmammal, anyának se lehet elmondani semmit mert mindent ellenem fordít stb) és ezek a dolgok befolyásolták az emberekhez való viszonyom.


Kezd egyre elviselhetetlenebb lenni ez az egész. Nem merek már párkapcsolatokat se kialakítani emiatt.


2014. aug. 12. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy? idő kell ahhoz, hogy megbízz az emberekben...

hát párkapcsolatban olyat keress aki türelmes és megértő...az tudja igazán megérteni aki volt már zárkózott bármi okból...

2014. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
22L vagyok. Mondjuk meg van ennek is az előnye, de a hátrányaitól már szenvedek.
2014. aug. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!