Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek semmi másról nem tudnak beszélni, csak és kizárólag saját magukról?

Figyelt kérdés

Az egyik fiúbarátom egyfolytában magáról beszél és próbálom kiprovokálni hogy kérdezzen valamit de nem...

És nem csak velem ilyen, már nagyon sokan mondták.

Ha van valami problémája akkor odajön hozzám elmondja, de a választ sem várja meg és elmegy...


2014. aug. 12. 20:17
 1/6 A kérdező kommentje:
utána meg mondja hogy milyen jó velem beszélgetni, meg milyen jó hallgatóság vagyok xD
2014. aug. 12. 20:21
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
mert beképzelt
2014. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem beképzelt. Az más. Akkor azt hinné, hogy ő a legjobb. Inkább önimádó. Én is hajlamos vagyok sokat beszélni magamról, de igyekszem a másikat is kérdezni. S tudom magamról azt is, hogy önimádó vagyok picit. :D
2014. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek önmaga a legérdekesebb téma.
2014. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy valakinek olyan kicsi ismeretségi köre van (mind értelmi, mind fizikai, tehát emberi kapcsolatra értem), hogy így kénytelen magáról beszélni, mert másról nem tud.
2014. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 13. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!