Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hagyják őket békén?

Miért nem hagyják őket békén?

Figyelt kérdés

[link]


Piszkálják a csendes embereket. Azok meg is érdemlik, hogy lelőjék őket.



2014. aug. 13. 04:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy mondhatsz ilyet?

Természetesen azok az emberek sem cselekedtek helyesen, de szerintem a kettő egymáshoz sem mérhető. Ráadásul olvastad ezt? "végül nem egykori csoporttársait lőtte le, hanem más diákokat"... Tehát teljesen ártatlan emberi életeket oltott ki! Így végképp egy fikarcnyi együttérzést sem érdemel a tettéért... Van, akivel bántak már rosszabbul is, de ha tisztességes, becsületes ember az illető, akkor a körülmények hatására sem fog bele kegyetlen mészárlásba.

2014. aug. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 t_GaRami_a ***** válasza:
Ez nem csendes volt, hanem elmebeteg. Sajnálom, hogy ezt mondom, de aki ilyet tesz, az biztos nem csendes.
2014. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy lőne le téged egy csendes ember... -.-" NYOMORÉK!
2014. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez nem csendes volt, hanem elmebeteg. Sajnálom, hogy ezt mondom, de aki ilyet tesz, az biztos nem csendes.


Embergyűlölő. Persze, hogy nem fogadják el a csendes embereket. Mert gyülölik őket. Magyarok nem összetartóak, a magyarok szemetek.

2014. aug. 13. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, akkor az ilyen ember menjen ki az Antarktiszra aztán éljen ott egyedül. Vagy ne járjon egyetemre. De nyilván valóan ez egy őrült. De te sem vagy normális. Most ha nekem nem tetszik benned valami, akkor az a megoldás, hogy odamegyek és agyonlőlek? Komolyan ilyen hülye primitív emberek miért jutnak el egyáltalán az egyetemig?
2014. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 t_GaRami_a ***** válasza:
Én is csendes vagyok, képzeld. Aki meg se mer szólalni, az valószínűleg bemegy az egyetemre és mindenkit halomra lő, igen reális.
2014. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki azért csinálja ezt mert nevettek a kiejtésén... az elmebeteg.

Nálunk most vannak cserediákok külföldről, persze elég erős akcentusuk van, mindig nevetünk rajtuk amikor magyarul beszélnek, de röhögnek ők is. Aztán meg mi beszélünk angolul, és ők röhögnek a mi akcentusunkon :D Tanítgatjuk őket a helyes kiejtésre, év végére általában tök jól megy nekik :) És még senkit sem bántottak.

2014. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!