Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha szerelmes...

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy fiúba, akit szénának csúfolnak, hogyan segithetnék neki, hogy népszerűbb legyen és végre békén hagyják?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá. Ha érzi, hogy számodra ő nem közömbös, talán lesz annyi önbizalma, hogy megvédje magát. Ráadásul ha összejönnétek, lenne barátnője, ami miatt kevésbé lenne célkeresztben... bár lehet csak annyi lenne, hogy Téged is piszkálnának. Nehéz ezt kitalálni... Mindenesetre ha úgy érzed, hogy szerelmes vagy belé, akkor mindenképp közeledj felé. :) 20/f
2014. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiiii ***** válasza:
Közeledj hozzá, járj vele. Akkor biztos békén hagynák, mert látnák, hogy valaki törődik vele. De miért hívják szénának?
2014. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szalma a családneve
2014. febr. 23. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá.
2014. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha szerelmes vagy, nem az érdekel,hogy kit hogyan csúfolnak.Mindenkit lehetne csúfolni valamiért.Egyszerüen állj mellé, vállald ha valóban szereted.Ha közeledsz hozzá,akkor talán megnöveled az ő önbizalmát is,és talán békén is hagyják. Sok sikert!
2014. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
en nemtom mi a baj a szenaval. a lovak szeretik h jol tudom :D viszont ne vedd meg mindenki elott mer akk az olyan minth egy lanynak a segitsegere lenne szuksege meg minden. csak legyetek baratok es lehet egy par ev mulva elkezd majd beszelni a problemairol.
2014. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha mindenki szénának hívja akkor az azt jelenti, hogy mindenki ismeri, ha nem akkor nem mindenki csúfolja csak egy kisebb közeg. Szerintem az ilyen gúnyneveket nem mindenki veszi annyira rossz néven. Én 2 olyan embert ismerek aki magának terjeszti ezt a nevét, de igazi gúny-, nem becenév. Ha azt szeretnéd, hogy népszerűbb legyen nem neked kell segítened hanem neki kell, vagy megváltoznia, vagy valami olyat csinálnia. Az érzelmeid jó a elmondod, nem kell ezzel védeni őt, de neked is meg neki is jobb lesz. Ott leszel neki te ha már a többiek gúnyolják te legalább lelki támasz leszel neki; neked meg ott lesz ő akit szerelmedbe fogadtál. Ha azt mondaná, hogy neki te nem tetszel akkor se légy visszautasító vele szemben, mert rá fog jönni saját érzelmeire.

Mindig tarts ki mellette ezt ne feledd!

2014. jún. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!