Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

A párom elhagyott(távkapcs lett a 4 éves kapcsolatunk és nem működött :( ) és azóta nagyon magam alatt vagyok. Egészségesen étkeztem, sokat sportoltam, főztem, kimozdultam... most meg egész nap édességet eszek,nem főzök, mert együtt szoktunk :( nem akaródzik még felkelni se reggel, se aludni menni, nem sportolok (együtt szoktunk mindig futni v bicajozni), ki se akaródzik mennem, a híradót nézem állandóan (ő is mindig ezt nézte), sírni nem sírok, mert próbálom tartani magam és úgy vélem, ha egyszer elkezdem, akkor nem tudnék megállni a "lejtőn"... ő volt az egyetlen barátom, rajta kívül nem volt senkim, így most teljesen magányos vagyok (egyedül élek és a szomszédban nem lakik senki a másik szomszéd pedig egy alkoholista). Hogy kaparjam össze magam? Tudom, nem ez a világ problémája, de volt egy súlyos hosszan tartó depim és nem akarok visszaesni.

köszönöm a tanácsokat

24/N


2014. aug. 13. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Bennem van a megoldás a válaszodban.Érthető hogy magad alatt vagy egyik napról a másikra nem tudod elfelejteni a barátod sőt valószínű megmarad az emlékezetedben hisz fontos ember volt.DE ha továbbra is csak rajta rágódsz a múlton stb akkor megnehezíted a folyamatod.Foglald le magad sportolj továbbra is és keress olyan programokat ami még érdekelhet lekötheti a figyelmedet.Nyilván te is tisztába vagy vele az életünk nem a másik embertől függ magunknak kell összekapni magunkat első sorban.És nem csak akkor figyelni magunkra rendesen enni stb ha a másik is ott van különben...persze fontos hogy sokat adjon valaki érzelmileg mindenhogy fontos a társ az életben de ha nem működött ez a kapcsolat talán épp itt az ideje elengedni és remélhetőleg idővel találsz másvalakit.
2014. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem az élet nehéz dolgainak átvészeléséhez sokat segítettek a pszichológiai témákkal foglalkozó könyvek.Ha szeretsz olvasni akkor kereshetsz számodra szimpatikusat ami úgy érzed segítene vagy akár elbeszélgethetsz valakivel arról ami most benned van.
2014. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Tudom, h saját magam kell talpra állnom és összeszednem magam, de nagyon üresnek érzem magam nélküle.... De bízom benne, h az időt majd segít.
2014. aug. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!