Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek csinál valaki oldalt/vid...

Minek csinál valaki oldalt/videót, ha nem bírja a kritikát?

Figyelt kérdés

Láttam facebookon egy nyelvnek létrehozott oldalt, ahol a kiejtés zárójelbe volt írva mindig a kifejezések mellé. Egy nő csinálta, elég sok likeolója van (pár ezer). (orosz nyelv)

De amikor megnéztem, a kiejtésben sok helyen eléggé nagy hibák vannak, amik azért feltűnőek, és egy normális nyelvtanuló azonnal rájön, hogy hibás. Erre ha valaki kijavította neki minden rossz komment nélkül, akkor a nő leosztotta, hogy csináljon jobb oldalt ha nem tetszik, meg ne kössön bele, stb.


Ugyanígy a videóknál. Valami bloggernél láttam, hogy egyik videóban arról beszél, hogy őt mennyire nem érdeklik a kommentek, 2 videóval arrébb meg szabályosan bőg, hogy neki milyen csúnyát beszóltak.


Mire jó ez? Minek csinál valaki valamit, ha nem bírja a kritikát? A negatív vélemény is vélemény, bármennyire nem tetszik.

Mikre jók ezek?



2014. aug. 14. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki negatív véleményt mond valamiről, miért azt kell egyből rávágni, hogy "csinálj jobbat", "ne nézd", "húzz innen" ??
2014. aug. 14. 11:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a facebookot már csak a csoportok miatt és 4-5 személy miatt használom.

Egyszer egyik ismerősöm elkezdett fogyókúrázni, khm... vagyis koplalni, megevett egy almát és cső. Akkor én írtam neki egy hasznos tanácsot, hogy ha le akar fogyni az ne így tegye,azt is elmondtam, hogy hogyan tegye. De kb vagy 5-en betámadtak, hogy én mégis milyen jogon merek ilyet tenni. Hát ba.zd...

2014. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen embereknek nagy az egójuk de azért megerősítésre várnak, itt gyk.-n is vannak ilyenek sajnos, és ha nem az van amit ők akarnak akkor jönnek a fenyegetések,sértegetések,depresszió meg minden sz@r.
2014. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mert lábnyomot szeretnének hagyni a világban.
2014. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!