Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttam egy videót fiatalok...

Láttam egy videót fiatalok élvezetből felgyújt egy kiskutyát, hagyják had égjen, aztán ott szenvedett, küzdott az életéért. Nagyon szomorú volt, annyira hogy elsírtam magam. Ilyenkor miért teszik ezt az emberek? Élvezik?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 23:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, élvezik...


Csáth irt történteteket (novellákat állatkinzásról, nem is egyről, én is szörnyülködve olvastam. Egy állatot akasztottak fel a padláson a történetben. Ott leirja, hogyan érezték magukat a tettesek. Most nem jut eszembe a cime).

2014. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

Most hogy ezt elolvastam kedvem lenne leönteni őket benzinnel aztán véletlen rájuk dobni egy égő gyufát azokra akik ilyenre képesek.


Sőt nem is, először a családjukat égetném el élve szépen végtagról végtagra, darabról darabra aztán kiszedném a szemüket és belenyomnám a forró olajba, ezeket meg kikötném valahova hogy nézzék végig ahogy anyuka ezt végigszenvedi :DDDDD

2014. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Betegek, ezért élvezik. Tarkónlövés helyett diliházba kellene őket vinni, mert szegényekkel nagyon nagy gond van.
2014. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Itt van a videó:

[link]

megszakad a szívem

2014. júl. 5. 00:23
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Ne nézz ilyeneket, mert nem fogod tudni kitörölni az emlékezetedből, és tudd, ezek nagyon ritka esetek, nem minden ember beteg!
2014. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Hali

Igen ez egy rendkívül csúnya,szégyenletes,beteg videó!! Láttam sajnos :((( Ezeket az embereket és a szüleit csak sajnálni tudom!! Engem nem ráznak meg az ilyen videók csak elgondolkodtatnak és mindíg arra ébresztenek rá hogy ez az ember ha ilyen lelki aberációí vannak arról nem tehet de könyörgöm akkor mi a F********* teszi ki a Facebook-ra??! Elvileg az egy társkereső nem?? Arra van hogy beszélgessen valakivel nem arra van ez kitalálva hogy szegény kiskutyát elégesse!! De ha elolvasod a commenteket akkor látod hogy elkuldte mindenki az anya p*****-ba!! Nah hali de máskor ne nézz ilyen videókat ha tudod hogy elsírod magad :))

2014. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi 5#, hogy mondtad nem minden ember ilyen! Megnyugodtam, bár egy kicsit kételkedem, de tudom kevés az ilyen eset. Nem szókásom ilyeneket nézni, csak megosztották és csak egy képet láttam amin úgy láttam cuki videó, tévedtem. Egyébként ÓRIÁSI állatbarát vagyok. Még egy pókot, legyet sem tudnék megölni. Egyetlen állat/rovar amit megölök: szúnyog(nőstény).
2014. júl. 5. 00:47
 8/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Még mindig nem hagy nyugodni a videó, de már az is érzelmeket tör fel bennem milyen csodálatos a természet. :')

2014. júl. 5. 00:51
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem fogom megnézni, hagyjál már :D Pár napja láttam egy szétlapított fejű munkást egy képen, még az is kísért.
2014. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Jobban teszed! :)

legalább abban "szerencsés" vagyok hogy az állatokkal sokkal jobban együtt érzek.

2014. júl. 5. 01:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!