Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit szerettek jobban mint...

Kit szerettek jobban mint ember, mint videós - Dancsó Péter, vagy Szirmai Gergely?

Figyelt kérdés
Videómániát, vagy Hollywoodhírügynökséget nézitek szivesebben ? És ez a kérdés pedig a lányoknak szól, ki a helyesebb kettőjük közül?

2014. aug. 14. 17:55
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
5%
Minden értelemben DANCSÓ!!! <33
2014. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő videóit szívesen nézem, na meg a Kennytheone-féle Retroshockot is, mind tökmás műfaj és stílus, felesleges összehasonlítani. Dancsó és Kenny poénosabbak (bár Szirmainak is vannak vicces videói), de Szirmai konyhafilózgatásait is bírom.

Emberileg nem tudok róluk nyilatkozni, mivel személyesen egyiket se ismerem.

A kinézetük meg nem érdekel, a videóik tartalma és/vagy humora annál inkább.

2014. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Dancsót azért nézem hogy, röhögjek. Szirmait pedig azért nézem hogy, tanuljak.
2014. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem mindkettő nagyon lecsengett már. Szirmai régen sokkal elgondolkodtatóbb volt, sokkal kreatívabb. Dancsónak ezt az új imázsát egyáltalán nem bírom. Mindketten egy korosztály velem, én is egyetemeket végeztem (mint ők), de mégsem tudom megérteni őket.


Valaki írta az energia vámpírkodást, igen, mindkettőre jellemző, nevetek rajtuk vagy valami, de valahogy keserű, olyan magyar szájízzel távozom.


Lány vagyok, de külsőre nem tudok dönteni köztük, mindkettő csúnyácska fiú szerintem.

2014. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
35%
nem lehet dönteni!
2014. aug. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
6%

Péter ofc.

Szirmaihoz úgy álltam hozzá hogy: jajj de jó biztos olyan mint a Dancsó" de rém unalmas volt bárhogy is néztem. Peti az szerintem marha intelligens csak át kell látni ezen a Videómániás énjén is. Nekem lehet azért jön be ennyire mert ideálom. Magas, vékony, fekete haj és a legfontosabb hogy tájékozott a filmvilágban. Nálam ez nagyon jó pont. Gergő is igen helyeske de nekem ő olyan unalmas, közhelyes de nem akarom beskatulyázni mert neki csak pár videóját lestem meg. Lehet még ő is nagy favorit lesz. De Peti marad az, aki ha feltölt egy videót, feldobja a napom.

2014. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
0%

Dancsó videót jobban szeretem, a humorát is, sokkal közelebb áll hozzám a stílusa. Szirmai is jó, de nekem túl lelkes. Az ő videóit csak akkor nézem meg, ha nem tudom eldönteni megnézzek-e egy filmet, és csinált róla kritikát.

Dancsót bármikor, bármilyen mennyiségben. Nem akar közhelyes életbölcsességeket ránk tukmálni, és ilyen módon megmutatni azt, hogy ő egy komoly ember. Csak kritizál, és nem fél elővenni a legkényesebb témákat sem.

És szerintem ő a helyesebb is.

2014. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
61%

Én sokáig nem tudtam Dancsóról, addig csak Szirmait néztem. Én nagyon szerettem Szirmai videóit mert nagyon igényesnek és kreatívnak találtam őket (most is). Nekem nagyon tetszett a stílusa is, ami sokaknak nem, én szerettem, hogy lelkes és úgy éreztem, hogy tényleg szereti amit csinál és ért is hozzá, valamint sok mindenben egyet is értettem vele. Engem egyáltalán nem untattak a videói. Aztán később rátaláltam a Dancsóra. Akkor úgy tűnt, mintha átpártoltam volna mert ő szerintem teljesen más mint Szirmai. Akkor új volt, tetszett, szórakoztatott, vicces volt és értelmes, de ez talán csak az újdonság varázsa volt. Nagyon tetszik a szarkasztikus humora is. Szerintem ők ketten más műfajt képviselnek, ezért kicsit nehéz őket összehasonlítani. Azt mindkettőjükben szeretem, hogy értenek ahhoz, amit csinálnak, tehát mindketten a szakmában is dolgoznak ( ?...(: ), tanulták. Nyilván iskola nélkül is lehet valakinek ehhez érzéke, tudása, tehetsége, de én valahogy mindig szívesebben hallgatom egy hozzáértő ember véleményét mint egy laikusét. Talán Gergőn jobban látszik, hogy élvezi, szereti a munkáját. Egyébként számomra nagyon érdekes, hogy úgy első pillantásra Szirmai tűnik olyan tipikus jópofa, humoros, központi embernek, aki mindig a társaság középpontja és mindenki imádja mégis az ő videói a komolyabbak, a Dancsó pedig olyan nyugisabb, okos, olyan tipikus "jó fiú" beütése van, és az ő videói a viccesebbek, úgymond kevésbé komolyak. A Hollywoodhírügynökség kimondottan filmes vlog és szerintem jobban kötődik a szakmához és szerintem egy kicsit kiforottabb is. Nem tudom, hogy melyikük mennyi idős (nem vagyok akkora rajongó), de nekem Szirmai érettebbnek tűnik és a videóiról is ezt gondolom, szerintem kicsit egységesebbek, összekapottabbak, biztosabbak. A Dancsót is szeretem (szóval választani nem nagyon tudok), de ő már máshogy kezeli a dolgokat. Paródiákkal kritizál, de ott már több "téma" is felmerül, aminek egészen örülök mert más magyar youtubosról nem tudok, aki csinál ehhez hasonló videókat. Talán neki, olyan szempontból nehezebb a dolga, hogy vannak, akik nem értik esetleg a humorát, amire a videók épülnek vagy esetleg túl komolyan veszik. Gergőt inkább akkor hallgatom, ha tényleg érdekel a film, a véleménye. Dancsó szórakoztat, felvidít, értelmes és tulajdonképpen bármikor megnézem, hallgatom a videóit, interjúit. Míg Dancsót bármikor az ágyban fekve álmosan is meghallgatom, addig Gergőhöz fel kell ébredjek, hozzá kell, hogy meg legyen a hangulatom.

Külsőre nekem mindketten bejönnek, nem tudok választani.

2014. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
0%

Egyértelműen Dancsó,

valahogy nekem ő szimpibb, viccesebb, stb.

Szirmai nekem egy kicsit komoly

igazából először Szirmait kezdtem el nézni de aztán ráakadtam Petikéree :))

2014. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
98%
Nekem Szirmai Gergely szimpatikusabb,jobban élvezem a monológjait,informatívabbnak és intelligensebbnek tartom,Dancsó Pétert inkább csak akkor nézem ha nevetni akarok.
2014. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!