Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
20 F. 10-en éves korában molesztálták. Majd elkezdett drogozni lopni csalni hazudni. Cigizni. Verekedni. Mindez azért volt mert meghalt az apja régen. Meg mert nem volt aki megvédje attól aki molesztálta. Bedrogozva is de elvégezte a középiskolát még ha magántanuló volt is. Majd rájött hogy ez így nem mehet tovább. Bár értelme nem volt az életének mert semmire nem becsülte magát mégis mindent képes volt elérni ha akrta leszokott a drogról. Majd letette a cigit. Majd visszament gyúrni a kondiba. Visszahízott és sokkal jobban érezte magát. Talált egy jó munkát. És ma ha már ránéz az ember akkor csak annyit lát hogy itt egy normális ember. De nem tudja mi volt előtte és egyesek még le is nézik megvető pillantásokkal. Kérlek mondjátok el a véleményeteket.

2014. aug. 13. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én felnézek az ilyen emberre.
2014. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nagyra becsülöm, amiért az őt ért tragédiák után, (még ha nehezen is) de talpraállt, a drogról és a cigiről leszokott, mert belátta, hogy ez így nem mehet tovább. Azért nem kell elítélni, amilyen volt, azt kell nézni, amilyen lett!
2014. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szép teljesítmény, az illető büszke lehet magára.
2014. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszöni szépen a normális kommenteket :)
2014. aug. 13. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Előadásokat kéne tartanod ilyen fiataloknak, vagy valami. Mert aki ilyen mélyről igy fel tudott jönni, az példaértékű
2014. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudod minden ember más Nekik jó úgy ahogy vannak és nem mernek szembenézni a valósággal
2014. aug. 13. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod szerintem vannak emberek, akiket érnek rossz dolgok és megcsúsznak az úton. De van bennük egy eredendő erő ami révén vissza tudnak jönni a normális életbe, akár egyedül is. Meg aztán vannak olyanok, akik maguknak köszönhetik hogy lecsúsztak mert gyenge semmirekellők és azok is maradnak, akár ki próbál segíteni nekik. Lehet kegyetlenül hangzik, de szerintem igaz.
2014. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez tényleg nagy dolog !

sajnálom apukádat!

2014. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!