Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az emberek nem fogják...

Ezek az emberek nem fogják tisztelni a másikat. Hogyan tehetünk ez ellen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=bS5NxLPhLxs


És mostani század emberei, akik csak magukkal és a divattal fognak foglalkozni. A fenti videon látott emberrel nem fognak foglalkozni.


https://www.youtube.com/watch?v=FZnpcpeVjTE


Látszik rajtuk, hogy a lelkük is divat.

Magukkal foglalkoznak, már falun is így öltözködnek. Felveszik a vagány menést, és úgy mennek, mint Bruce Lee.


Szóval el fogják az embereket utasítani, nekik csak majd a saját vagány, trendi emberek kellenek majd.



2014. aug. 14. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint itt vagy? Hány ilyen nevetséges kérdést teszel fel naponta?
2014. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nevetséges? Elszomorító, hogy ők nem fognak ilyen idős és elesettebb emberekkel foglalkozni. Inkább elgondolkodni kellene ezen, mint nevetni.
2014. aug. 14. 19:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban: A mai generációba azt táplálják, hogy ne foglalkozzon idősebb és elesettebb emberekkel, csak saját magukkal, hogy mennyire menők, mennyire trendik. Milyen vagány viselkedésük van és milyen vagány ruhákba flangáljanak.
2014. aug. 14. 19:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Kapcsolgassa Duna tv meg az RTL, tv2 között. A belső érték melyik jobb?
2014. aug. 14. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig ilyenek, amíg ők is elesetté nem válnak. Bár szerintem pont ezek a a fiatalok azok, akik a saját bizonytalanságukat, önbizalomhiányukat rejtik a vagány kemény külső mögé. Belülről sokkal elesttebbek, szerencsétlenebbek, hidd el. Ha nem változtatnak magukon, öreg korukra magányossá válhatnak.
2014. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg fiatal az éjjel-nappal budapest, édes élet műsornak a rajongója. Az M1 meg a Duna tv elé kellene őket ültetni. Hogy a mostani generáció ne vaduljon el, legyen tartásuk és ne ezen a sz*on és hasonlón nőjenek fel.
2014. aug. 14. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Boom, headshot!
2014. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az ember komolyan beteg. Mármint nem úgy, mint itt a többség. Tuti van valami diagnosztizált elmebaja.
2014. aug. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ott rontottam el, hogy én is hagytam a gyerekeimnek, hogy tévézzenek. Ha most lennének kicsik, nem engedném. Rossz irányba viszi őket.
2014. aug. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj az Antarktiszra lakni. Mindenki jobban jár.
2014. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!