Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hullámzó önbizalom és melankól...

Hullámzó önbizalom és melankólia ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Néha egészen meg vagyok elégedve magammal, nézegetem magam a tükörbe, táncikálok, jól érzem magam. Máskor pedig emberek közé sem akarok menni, mert a combom, sem a fenekem, sem a karom nem tetszik. Ha megjelenik pár kósza pattanás az államon, tükörbe sem nézek. Aztán, ha egy napig nem eszek semmit, kicsit jobban érzem magam, de ezeket a diétákat sosem tudtam betartani.


Mit kezdjek magammal? Miért hullámzok? Mással is van ilyen?



2014. júl. 15. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Gondolom tizenéves vagy, ez természetes Ennyi idősen. Próbálj meg pozitívan gondolkodni, ha rád tör az önbizalomhiány. Gondolj bele, hogy elmúlik ez az állapot és akkor jobban fogod magad érezni.
2014. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húsz.
2014. júl. 15. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem évek alatt nem sikerült rájönnöm. Talán, ha az ember brutálisan lefoglalja magát, és nem lesz ideje ilyeneken agyalni, hogy most hogy nézek ki stb. aztán utána elmúlik.
2014. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!