Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gólyatáborban mennyire gáz,...

Gólyatáborban mennyire gáz, ha valaki túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Aggódok, hogy esetleg lesz olyan feladat, amiben gondot okozhat, ha nem 60 kilós vagyok. Szerintetek nagyon ciki, ha azokat nem csinálom meg? Nem fognak szemétkedni emiatt a többiek? Valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban? (Nem is saját magával történt, de volt mondjuk a táborban ilyen ember?)

2014. aug. 14. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

"sajnos" nagy általánosságban a túlsúly nem elfogadott,mivel az emberekben rögzülve van egy ideál. és az nem a 120kg.!egyrészt.

másrészt meg próbálj meg leadni némi pluszt,h.megkönnyitsd a saját eletedet. Én is megbamulom a "nagyobb" embereket és ha nem is szavakkal de az arcomon látszik a véleményem annak ellenére,h.én is voltam közel 140kg. egyszerűen az ember ilyen. aki nem valja be az hazudik.azt tudom javasolni amit biztos sokszor hallottál már, fehér liszt 100% kerülése és az édességet,édes leveket is próbáld mellozni.ha már ezt betarod jobb lesz ,látványos lesz a változás.(jó irányba)de

valószínű,h.igen lesz aki majd csúfol,mivel ilyen mindig van. sajnos. de egyszerűen ne is reagálj rá semmit.

2014. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és első sorban magadért kezdj el fogyózni! mert ugye az a legfontosabb,h.jól érezd magad a börödben!

ill.,h.a szép,fiatal éveidet boldogan töltsd el ne úgy,h.utálj tükörbe nézni,vagy,h.kerülöd az embereket,h.ne szóljanak meg ,ami aztán mégtöbb evésre ad okot...stb stb

szóval: lassan hagyj fel a káros ételek fogyasztasaval. keress egy helyi edző termet,vagy zumbazz,mindegy a lényeg ,h.kezdj el mozogni is mellé,mert az rengeteg energiát ad.jobb lessz a közérzeted,az önbizalmad,fogysz is tolle és meg sorolhatnám!

inkább irigyeljenek,mint szánjanak!

sok sikert!

2014. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igazából nem ilyen súlyos a helyzet. Az életmódváltás megtörtént és már 10 kg-ot adtam le, igaz elég hosszú idő alatt, ezért nem volt szembetűnő a fogyásom. Még hátra van 10 kg, hogy elégedett legyek önmagammal.

Azt nem mondtam eddig h lány vagyok. Csak attól félek, hogy szoktak lenni olyan sorfeladatok, hogy esetleg fel kell emelni valakit vagy ehhez hasonlók, és én nem hiszem hogy engem bárki szívesen emelgetne. Szóval nagyon ciki, ha én ezeket kihagyom?

2014. aug. 15. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Mgkérdezhetem, hogy kb. hány kiló vagy?
2014. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem,egyáltalán nem ciki!

közöld,h.ezt most passzolod,egyszerűen kimaradsz es kész.

ez még ettől nem a világ vége. ne vedd a szívére!nevess egy nagyot az egesszen hiszen erről szól az egessz gólya buli ! :)

2014. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma, ha túlsúlyos vagy. Én tavaly voltam én sem vagyok épp egy atlétikai csoda, de senkitől még csak egy megvető nézést sem kaptam.
2014. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg 75 kg vagyok.

Köszi a tanácsokat, tapasztalatokat! :)

2014. aug. 15. 22:29
 8/8 anonim válasza:
Csak annyira gáz, mint mashol. A normalisakat nem érdekli, a többivel meg ne törődj.
2014. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!