Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire nézik le a gyári...

Mennyire nézik le a gyári munkásokat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 18:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Csak azok az emberek nézik le a másikat akik nem normálisak.
2014. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek...
2014. aug. 15. 18:07
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért te gyári munkás vagy? Egyébként szerintem a mai világban becsülendő ha valamit dolgozol, legyél ügyvéd, orvos, tanár vagy ép gyári munkás. Csak tudd megteremteni a létszükséglethez való javakat.
2014. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
en szemely szerint egyaltalan nem nezem le oket, szerintem ne foglalkozz ilyenekkel mert akik leneznek egy ilyen munkast azokra az emberekre nem erdemes figyelni, hallgatni, adni a velamenyukre stb.
2014. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem nézem le őket, csak van egy olyan sztereotípia, hogy aki nem dolgozik magas beosztásban az hülye, tegyük hozzá, hogy ez gyakran így is van.

Ez ugyan nem tartozik a válaszhoz, de ideillik: [link]

2014. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
aki bárkit a munkája miatt lenéz, az egy hülye. Én másokat nem munkájuk vagy vagyoni helyzetük alapján szoktam megítélni, és sztem a fizikai munka kimondottan becsülendő, én például elég lusta lennék hozzá.
2014. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 KlenDie ***** válasza:
17%
Hát figyelj megmondom őszintén már most se nagyon és 10 év múlva még lehetőséged se lesz máshol dolgozni mint gyárban egyébként én dolgoztam gyárban 3 műszakban 2 hónap után elköszöntem, de aki bírja évekig a 3 műszakot annak tuti élete nincs mellette de minden elismerésem az övé. Nálunk 80 ezer körül kerestek az emberek 3 műszakba. Szóval nem is inkább azt kell lenézni aki a gyárba dolgozik annyi pénzért hanem azt a mocskos főnököt aki dolgoztatja az embert ennyiért! Ez az én véleményem.
2014. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A "mocskos főnök" pont ugyanolyan alkalmazott, mint a munkás. És ugyanúgy vannak rosszak és jók is. A "mocskos főnök" ritkán dönt szabadon a fizetésekről is, ha az alacsony fizu miatt hibáztatni lehet valamit, akkor az a piacgazdaság, ahol egy gyenge gazdaságban olcsón is vállalnak melót az emberek, ezért a cégek nem fizetnek többet, mint amennyit muszáj.
2014. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 KlenDie ***** válasza:
Elmondom neked, hogy a mocskos fönök viszi le a fizetést mert ahol a magyarok dolgoznak 90% ban német vagy osztrák cég akik átlagban az 1000 euros bért szolgáltatják!! Amiből a főnök, ha megnézzük akkor pár melegszendvicsre való eurot eltesz a zsebbe. Persze vannak más tényezők is de ez nagyon játszik!
2014. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Jézusom. Na, a butaságért viszont le tudom nézni az embereket.
2014. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!