Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik gyári munka szállással...

Sukály József kérdése:

Létezik gyári munka szállással Magyarországon ahol a fizetés is jó, és ahová felvétel is van? , mert sehol nem találok munkát

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ milyen munkakörben.

Ha mérnökként akkor szinte minden gyár.

Ha szalagmunkásként...álmodozz csak.

2014. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Mit jelent a jó fizetés? Gyárban melósként meggebedhetsz a 12 órázása de 130 -nál többet nem kapsz sehol,de inkább a kevesebb a jellemző.
2014. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szalag munkára gondoltam csak szállás legyen és olyan 130.000 ft fizu jó lenne csak nemtudom hogy itt Magyarországon van-e ien gyár. Ha tudtok valamit légyszi írjátok meg! Köszi
2014. jan. 21. 18:14
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ibiden gyár ilyen, Dunavarsányban. Bp -en adnak munkásszállót annak aki messze lakik és ingyen hozzák viszik őket. .Kb a fizetés is e körül van. Minden hónapban van felvétel,keress rá. De sok a jelentkező, nehéz bekerülni.
2014. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 weapon válasza:
92%

Sopronban van ilyen. elszállásolnak, bejelentett, jó órabér.

attól függ jól szituált vagy-e, mennyire jó szakember.Fémmel kell dolgozni, tehát szerelni.

2014. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha betanított szalagmunkára gondolsz, akkor esélytelen. Ott csak a minimálbér vagy talán kicsit több.. Attól is függ, hogy hány műszak, illetve folyamatos munkarend-e.

Meg pl. hogy hol laksz. Szolnok megyében esélytelen. Csak erről tudok nyilatkozni, máshol lehet van - ahogy az fentebb látható.

Ha van szakmád, de rühelled, próbálj meg benne elhelyezkedni - ha nagyon nem találsz melót..

Sok sikert!

2014. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szállást nem tudom, de pl Szombathelyen betanított gyári munkásként pár cégnél 130+ot lehet keresni. Tudom, mert a családom fele ilyen helyeken dolgozik. Szállás viszont jó kérdés...
2014. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 wtfpwnt válasza:
49%
Mind baromsag amit irtak. Tobb 100 hirdetesben keresnek betanitott munkasokat kiemelt berezessel havi hazaitazas teritessel etkezes hozzajarulassal.ingyenszallassal netto 550-600 oraberrel muszak fuggvenyeben.cafeteria stb . Mosonmagyarovar szekesfehervar dunaujvaros ajka zalaegerszeg mosonszolnok sopron.erdeklodni kell de nem itt .google: Munkalehetoseg szallasal bár en konkretan nemetbe megyek jovohettol.de maguarba is van boven lehetoseg.
2015. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És az 550-600ft mióta kiemelt bérezés ba*szod? A srác 130 at akar keresni nem minimálbért. Ja gondolom úgy lesz 130 hogy szombat vasárnap bent van és éjjeli műszak is hát gyönyörű életkép én csináltam ilyet fél évig tovább nem bírtam ,kerestem vagy 120 at. Erre nem lehet jövőt alapozni ez céltalan rabszolgálás.
2016. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jol birtad.. Én 1 hónapig voltam 4 műszakban és még úgysem kaptam 100k-t. Senkinek nem ajánlom. Maximum, ha nagyon nincs semmi más és kell a pénz + nincs barátnő, háziállat.
2016. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!