Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent egy lánynál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy lánynál, ha látszólag nem akar foglalkozni veled, de ha felkeresed készségesen kezd veled beszélgetni?

Figyelt kérdés
Úgy a 13-16 éves korosztályra gondolok.

2014. jan. 6. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Udvarias, nem úgy mint annak a korosztálynak a többsége
2014. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jólenne megtudni.15/F
2014. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán csak azt várja, hogy te kezdeményezz... Mit értesz azon, hogy "nem akar foglalkozni veled"? Nem megy oda hozzád magától?
2014. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szeret vagy nem mer kezdeményezni. :) Bár, ha nem ez van, akkor kíváncsi lennék mi is van pár lánnyal ma.
2014. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi, hogy nem bunkó, hanem udvarias. De már én is megszívtam ezzel. Volt egy srác, aki néha odajött hozzám beszélgetni vagy rám írt facebookon és én NORMÁLISAN beszéltem vele, egyből azt hitte, hogy ennek az az oka, hogy bejön nekem.

Egyáltalán nem biztos, hogy tetszel neki. Próbálkozni mondjuk lehet, csak érts a nem-ből is.

2014. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyszerüen csak beszélgetésröl van szó. Én pl volt ,hogy azért beszélgettem fiuval , mert megsajnáltam ,hogy nincs sikere a lányoknál ,s nem igen állnak vele szóba,de ez még nem jelenti/jelentette azt, hogy össze is akartam jönni vele vele... vagy csak szimplán nekem is volt kedvem valakivel dumálni, barátkozni...
2014. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ez a legrosszabb, amit tehetsz, mert becsapod a fiút. Azt fogja hinni, hogy jó úton halad, felizgul rád, otthon rólad álmodozik, és mást csinál..., te pedig csak sajnálatból beszélsz vele. Ez a leggusztustalanabb viselkedés, amit lányok szoktak csinálni.

Tudom, hogy már nem fog eljutni hozzád ez az üzenet, de a többi lánynak üzenem, hogy csak egyenesen, őszintén! Ha rámosolyogtok egy fiúra, az azért tegyétek, mert bejön nektek, és ne akarjatok ezzel könyörületességből jótékonykodni, azt meg tudja csinálni egy apáca is....

2017. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!