Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legcukibb, legédibb...

Mi volt a legcukibb, legédibb dolog, ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
amikor egy alapos sörözés után,majdnem összehugyoztam magam a buszon,de nagy nehezen kibírtam.Viszont ott toporogtam,az emberek is elmosolyodtak.Mondjuk én is röhögtem,csak szar volt na....Már azt néztem mikor nyílik az ajtó,ugrottam lefelé,az első bokrot megcélozva.Hahh
2014. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
amikor összebújva aludtam a kutyusommal, és felpakolta rám a tappancsait :D bár a szerelmem is folyton cukiságokkal bombáz, nehéz egyet kiemelni
2014. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a párommal sétáltam, velünk szemben egy fiatal hölgy jött kézenfogva egy 2 éves forma kisfiúval.


Kb. 20 méterre lehettek, amikor a kisfiú kirántotta a kezét az anyja kezéből, és elkezdett felénk futni, és kiabálta, hogy "apaaaa".


A nő meg, neeem, ő nem az apa!!! :)

Én meg színlelt dühhel csípőre tettem a kezem, és páromra förmedtem: mégis mit jelentsen ez?!

A párom meg: na lebuktam...


Aztán mindhárman együtt röhögtünk!

A nő győzött elnézést kérni, pedig hát nem volt miért. :)

2014. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló.. ez aztán tényleg egy aranyos, szívet melengető történet volt, köszönjük -.-"


többieknek viszont irónia nélkül KÖSZÖNÖM :D


jöhet mééég :3

2014. aug. 17. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
szerettek :/
2014. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Párommal a villamoson ültünk egymást kezét fogva, és szemben velünk egy kisfiú ült a nagymamájával. A kisfiú sokat nézett minket, majd ránk mosolygott, és a nagymamájától megkérdezte: "ők is csinálnak tojásokat?"

a nagymama elpirult és azt mondta, ezt nem illik, mi meg a párommal nem bírtuk ki a nevetést, így kitört belőlünk, de annyira, h a következő megállónál inkább le is szálltunk :D

2014. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:'DDD
2014. aug. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!