Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legszebb/leg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legszebb/legcukibb dolog vagy vallomás amit a párotok mondott nektek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
jó veled ****ni
2013. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy neki van a legjobb pasija a világon
2013. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
"Csak vicceltem! Nem vagyok AIDS-es!"
2013. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
" te vagy az első az életemben akit igazán szeretek"
2013. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretlek"
2013. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
"sz*rok a pofádra, te disznó"
2013. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Párom nem magyar. Amikor először volt nálunk, anyukám szobájában észrevette azt a szénrajzot a falon, amit nagyon-nagyon régen, még 13 évesen készített rólam egy ilyen utcai grafikusművész a Balatonon. Láttam, ahogy nézi a képet és mosolyog. Aztán felém fordult és kérdezte, hogy ki rajzolta ezt a képet és milyen gyönyörű. Mondtam neki, hogy nem tudom a nevét a művésznek, de Balatonfüreden rajzolták. Azt mondta, hogy menjünk el oda majd együtt, mert ő is szeretne rólam egy ilyen portrét:)))
2013. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 wifiske válasza:
100%
Nekem ez: ,,Nem lehet neked ellenállni"
2013. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elmondta, mennyire különleges vagyok a számára, és hogy mennyire örül neki, hogy megtalált, és hogy soha nem akar elveszíteni. Igazából, egy nagyon ritka drágakőhöz hasonlított :) Ez alapjáraton mondjuk eléggé átlagos is lehetne, a pasik gyakran mondanak ilyeneket a barátnőjüknek, de mivel ez egy komolyabb veszekedés utáni érzelmes vallomás volt, hajlok arra, hogy elhiggyem :)
2013. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

a második randinkon épp egy kanapén ültünk egy bevásárlóközpontban, és vártuk a mozikezdést. már nem emlékszem miről beszélgettünk, csak arra hogy egyszer csak a szemembe nézve azt mondta = szeretlek :)


a másik egy kisebb monológ volt a szeretlek után, de még ugyanabban a hónapban , az irántam való érzéseiről, és hogy együtt képzeli el a jövőnket. ennek a vége az lett hogy legyek a felesége:)


azóta már az vagyok:D


26/N

2013. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!