Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamire sokáig kell várni...

Ha valamire sokáig kell várni (pl. szex a barátoddal), akkor mire elérhető lesz, már nem tud érdekelni. Normális?

Figyelt kérdés
Úgy elmegy már az életkedvem is lassan, mert nem ott és akkor kap meg az ember dolgokat, amikor megkíván. Folyamatosan ez a helyzet, nem pedig néha és egy-két dologban. Annyira hiányzik valami/valaki, hogy sokkol, ha nincs. Mire lesz, már nem kell. Sőt.

2014. aug. 18. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen az élet, nem vagy ezzel egyedül, sokszor én is így vagyok vele... Szerintem a természetünk ilyen.
2014. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rans válasza:
Régebben valami hasonló kaliberű dolog volt nálam is. Bár nem párkapcsolat terén, de a lényeg az volt, hogy X dolognak volt egy értéke, és ezért az X dologért megérte küzdeni, de volt egy határ, amit túllépve már azt mondtam, ez nem éri meg. És hiába lett meg az az X dolog, nem lett értékes, mert túl sok küzdelmet kellett érte lerakni. Nem teljesen ugyan az, de talán mégis. normális e? Ennél sokkal rosszabb dolgok is vannak. . .
2014. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyetértek.

Én pont így voltam a barátnőszerzéssel.

Annyit kínlódtam vele, hogy mire meglett és beállt kapcsolatunk pár hónap után, akkor megkérdeztem magamtól, hogy "ennyi lenne az egész"?

Egyszerűen rohadt sok energiát, időt, pénzt, kedvet kellett belefektetnem az egészbe és amikor meglett, akkor még több kellett a megtartásához.

Sok kínlódás csak.

2014. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!