Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan terelődött a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan terelődött a szex témára a beszélgetés az első olyan barátoddal akivel el is jutottatok addig?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok akkor?

mennyi idő telt el az első ilyen témájú beszélgetéstől az első (nem feltétlenül szexel járó )pl. petting) együttlétetekig

És lányok:Hogyan kényeztetett először a pasitok?

Csak mert 17 éves fiú vagyok és már lassan 2 éve van barátnőm(ő is 17) és lassan úgy gondoltam elkezdhetnénk ilyen témában is beszélgetni


2011. nov. 4. 15:17
 1/4 napietus ***** válasza:

én 17 voltam. és nem beszélgettünk róla, hanem csináltuk. ezt tudom javasolni.


29/n

2011. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LadyLee ***** válasza:
52%
Pont, mint napietus: 17, no duma, csak szex.
2011. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LadyLee ***** válasza:
Ja nem, basszus, mondjuk én 16 voltam. De a lényeg ugyanaz. Basszus, de régen volt...
2011. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 18 éves voltam, mikor először jártam egy sráccal, a 2. héttől kezdve pettingeltünk, 2 hónap után feküdtünk le először. Nem beszéltük meg, hogy mikor mit fogunk csinálni, csak úgy jött :).

Én nem szeretem az ilyen jellegű beszélgetéseket, hacsak nem arról van szó, hogy ki-mit szeret és hogy:). De ilyesmit megtervezni...gáz.

Szerintem egyszerűen kezdd el kényeztetni őt, amikor nálatok alszik, vagy ilyesmi :) Jön az magától, hidd el.

2011. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!